The Voice Senior 2021 - ten uczestnik urodził się, by być na scenie! Co wydarzy się w 7 i 8 odcinku?

The Voice Senior 2021 porusza widzów do granic możliwości! Przed widzami kolejne odcinki muzycznego show, które jak się okazuje przyniosą wszystkim kolejną dawkę silnych i wzruszających emocji! Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Zobaczcie sami!

The Voice Senior 2021 trwa w najlepsze! Program porusza zarówno widzów, trenerów, jakie uczestników do granic możliwości. Co więcej, show cieszy się ogromną popularnością i niemalże w każdym odcinku łapie wszystkich za serca. Jako, że następne odcinki popularnego programu zbliżają się wielkimi krokami, postanowiliśmy sprawdzić, co takiego się w nich wydarzy. Czy widzowie przed telewizorami dzielący losy bohaterów mogą liczyć na ogromną dawkę emocji, śmiechu i wzruszeń? Jak najbardziej! 

7 i 8 odcinek The Voice Senior 2021 będzie wyemitowany już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00. Poznamy w nich kolejnych uczestników z niesamowitymi historiami życia, którzy poruszają nas swoim występem oraz stylem bycia. Nie zabraknie klasyków ze świata muzyki i sytuacji, które na długo pozostaną w naszych głowach. Konkurencja z odcinka na odcinek staje się coraz większa, a trenerzy programu mają odwieczny dylemat. Więcej szczegółów na temat 7 i 8 odcinka znajdziecie poniżej. 

The Voice Senior 2021 - odcinek 7 i 8 

The Voice Senior 2021 - odcinek 7 i 8 będzie pełen niesamowitych emocji wrażeń! Na scenie pojawi się uczestnik, który będzie niczym sceniczne zwierzę. Energii i pasji może pozazdrościć mu każdy! Uczestnicy poruszą trenerów do łez i znowu będą dla nich twardym orzechem do zgryzienia. Nie zabraknie także wzruszających piosenek. W najnowszych odcinak usłyszymy między innymi Pretty Woman, Chałupy Welcome To i Niech żyje bal.

The Voice Senior 2021 - uczestnik odnalazł siostrę po 50 latach! Wzruszająca historia
Najnowsze