Jurorzy The Voice of Poland 12

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland - trenerzy. Najlepsze występy jurorów programu! [GALERIA]

2021-09-14 12:28

W każdej edycji The Voice of Poland usłyszeć możemy zachwycające głosy. Publiczność show porywają jednak nie tylko uczestnicy. Trenerzy zdecydowanie wiedzą jak dostarczyć ogromnych muzycznych wrażeń. Przypominamy najbardziej emocjonujące występy jurorów programu!

Program The Voice of Poland emitowany jest od 2011 roku. Produkcja daje możliwość prezentacji wielu wokalistkom i wokalistom. Jedną z nagród talent show jest kontrakt muzyczny z Universal Music Polska, o którym marzą tysiące. Uczestnicy programu prezentują swoje umiejętności podczas kilku etapów - Precastingów, Przesłuchań w ciemno, Bitew, Nokautów oraz Odcinków na żywo. Jednak nie tylko członkowie drużyn pojawiają się na scenie The Voice of Poland. Co jakiś czas możemy na niej zobaczyć również trenerów.

The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie? [HARMONOGRAM]

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

The Voice of Poland - trenerzy

Jurorzy The Voice of Poland także biorą udział w bitwach, jednak na trochę innych zasadach niż uczestnicy programu. Oczywiście, nikt nie odpada. Efektem zmagań są niebywałe widowiska muzyczne. Przypominamy kilka najlepszych występów trenerów.