The Voice of Poland - odcinek 23.10. Łzy wzruszenia i kolejne trudne decyzje!

2021-10-22 12:04
Trenerzy The Voice of Poland 2021
Autor: WBF Trenerzy The Voice of Poland 2021

Trwają muzyczne pojedynki na ringu The Voice of Poland 12. Kolejny etap ulubionego show Polaków przynosi wiele emocji. W nadchodzącym odcinku również ich nie zabraknie. Co więcej, pojawią się łzy wzruszenia. Co wydarzy się w sobotę? Ciekawe szczegóły poznacie, czytając ten artykuł!

The Voice of Poland - muzyczne starcia uczestników trwają! Za nami już kilka występów w ramach kolejnego po Przesłuchaniach w ciemno etapu. Bitwy to jedna z najchętniej oglądanych części show. To tutaj rozpoczyna się prawdziwa rywalizacja między kandydatami do wygranej. Internet podbija nagranie z bitwy między Martą Burdynowicz oraz Wiktorem Kowalskim. Wokaliści zaprezentowali kultowy i zarazem bardzo trudny utwór z repertuaru Celin Dion - My Heart Will Go ON. Film obejrzano już ponad 200 tysięcy razy. Co zaskoczy nas w nadchodzącej odsłonie show? Przekonajcie się już teraz! Zdradzamy, że będzie to wyjątkowo wzruszający odcinek. 

The Voice of Poland – trenerzy. Którego jurora z poprzednich edycji brakuje w programie? [GŁOSOWANIE]

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

The Voice of Poland - Bitwy 23.10

W nadchodzącym odcinku nie zabraknie wzruszeń. Ostatnio w mediach głośno zrobiło się na temat wyznania Justyny Steczkowskiej o początkach jej kariery. Trenerka rozpłakała się, opowiadając o tym, jak wiele lat temu śpiewała na ulicy. Co jeszcze wydarzy się w sobotę? Łzy wzruszenia uroni także Klaudia Kerstan. To ta uczestniczka podczas castingu zagrała na harfie. Nie możecie doczekać się nadchodzącego odcinka? Obejrzyjcie teaser już teraz!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze