The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Przed nami drugi etap show! Sprawdź, kto zmierzy się w muzycznej bitwie [VIDEO]

2013-04-10 17:18

The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Trwa drugi etap show. Na muzycznym ringu zmierzy się osiem par. Wśród nich są podopieczni Justyny Steczkowskiej Michał Sobierajski i Alicja Wasita. Zobacz, jak poradzili sobie w muzycznej bitwie.

Finał show The Voice Of Poland Najlepszy Głos zbliża się wielkimi krokami. Trwa drugi etap programu, czyli muzyczne bitwy. W najbliższym odcinku w bitwie zmierzą się podopieczni Justyny Steczkowskiej, Michał Sobierajski oraz Alicja Wasita.

Występ 19-letniego Michała Sobierajskiego podczas przesłuchań w ciemno zachwycił jurorów. Uczestnik zaśpiewał przebój Stiviego Wondera You Are The Sunshine Of My Life. Zazdroszczę ci wrażliwości muzycznej, mój
koteczku - powiedziała po występie Michała Justyna Steczkowska. Podobnego zdania była Patrycja Markowska, która określiła Michała jako Talent na miarę światową.

Alicja Wasita, przeciwniczka Michała Sobierajskiego na muzycznym ringu również zachwyciła jurorów. Wykonała Skinny Love z repertuaru Birdy. Nie można się oderwać od słuchania Ciebie - oceniła występ uczestniczki Patrycja Markowska. - Dostałaś talent od Boga. To jest coś niesamowitego! - powiedziała Justyna Steczkowska.

>>>Michał Jabłoński sensacją The Voice Of Poland Najlepszy Głos

Podczas muzycznego starcia Alicja i Michał zaśpiewali piosenkę z repertuaru Josha Grobana You Raise Me Up.

Kto poradził sobie lepiej na ringu: Michał czy Alicja? Przekonajcie się sami.

Zobacz Michał Sobierajski kontra Alicja Wasita w The Voice Of Poland Najlepszy GłosNie czytałeś jeszcze?

The Schocking Miss Emerald - zobacz zapowiedź nowego albumu Caro Emerald

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze