The Voice of Poland. Kto powinien zostać jurorem w nowej edycji? Oto faworyci fanów!

2021-04-23 16:09
Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland to najchętniej śledzony talent show w polskiej telewizji. Powstały nawet wersje dla dzieci i seniorów, ale nadal najwięcej uwagi przyciąga tradycyjna edycja. Już wkrótce mają zacząć się nagrania do nowej edycji, a fani zastanawiają się, kto powinien zasiąść na fotelu trenera. Najczęściej pada kilka propozycji.

The Voice of Poland miało już 11. edycji. Fani programu z niecierpliwością wyczekują 12. sezonu, który ma pojawić się za kilka miesięcy. Jak zawsze, dużo emocji wywołuje obsada trenerów. W ostatniej edycji w tych rolach mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka, Edytę Górniak, Tomsona i Barona oraz Urszulę Dudziak. W przeszłości w jury zasiadały takie gwiazdy jak Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Margeret, Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski czy Patrycja Markowska. Wiele osób liczy na to, że w nowej edycji także pojawią się nowe twarze. Kto to powinien być? Fani The Voice of Poland mają kilku faworytów, którzy najlepiej mieliby sprawdzić się w tej roli. Kto jest najlepszą opcją? Weź udział w ankiecie. 

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!

Doda

To zdecydowanie najczęściej wymieniana kandydatka. Od wielu lat fani zarówno artystki, jak i programu, marzą o tym, aby zasiadła na czerwonym fotelu. Co więcej, nawet sama Doda przyznała, że udział w programie jest jej marzeniem. Zdradziła, że chce uczyć nowe pokolenia jak radzić sobie w showbiznesie. 

Sanah

Obecność Sanah na liście nie powinna nikogo dziwić. To jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w 2020 roku. Jej piosenki podbijały rekordy popularności, a sama artystka cieszy się dużą sympatią. W przeszłości sama próbowała dostać się do programu The Voice of Poland, ale nie udało jej się przejść pre-castingów. Jej obecność w składzie jurorskim z pewnością przyciągnęłaby duże grono widzów.

Dawid Podsiadło 

Według widzów The Voice of Poland, Dawid Podsiadło mógłby pójść śladem Michała Szpaka i zostać trenerem w programie TVP. Obaj artyści wybili się w tym samym programie talent show. Był to X Factor. Internauci zauważają także ciekawą osobowość i poczucie humoru Podsiadły. Nie wiadomo jednak, czy sam Dawid byłby zainteresowany udziałem. 

Sonda
The Voice of Poland - kto powinien zostać jurorem?

Beata Kozidrak

Wokalistka zespołu Bajm wielokrotnie wymieniana była jako potencjalna trenerka w The Voice of Poland. Jakiś czas temu pojawiły się nawet plotki, że do programu zaangażować chciał ją sam prezes TVP. Beata Kozidrak bez wątpienia jest ikoną polskiej muzyki rozrywkowej i byłaby w stanie wiele nauczyć nowych artystów.

Cleo

Obecność Cleo na liście kandydatów może zaskoczyć wiele osób, ponieważ gwiazda od trzech edycji jest jurorką w The Voice Kids. Niektórzy uważają jednak, że dobrze spisałaby się także w wersji dla dorosłych i powinna dostać taką szansę. W ostatniej edycji w jury znalazła się Urszula Dudziak, która wcześniej była trenerką w The Voice Senior. Udział Cleo w The Voice of Poland byłby podobnym transferem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze