The Voice of Poland. Kto powinien zostać jurorem w nowej edycji? Oto faworyci fanów!

2021-04-23 16:09 Adrian Rybak
Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland to najchętniej śledzony talent show w polskiej telewizji. Powstały nawet wersje dla dzieci i seniorów, ale nadal najwięcej uwagi przyciąga tradycyjna edycja. Już wkrótce mają zacząć się nagrania do nowej edycji, a fani zastanawiają się, kto powinien zasiąść na fotelu trenera. Najczęściej pada kilka propozycji.

The Voice of Poland miało już 11. edycji. Fani programu z niecierpliwością wyczekują 12. sezonu, który ma pojawić się za kilka miesięcy. Jak zawsze, dużo emocji wywołuje obsada trenerów. W ostatniej edycji w tych rolach mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka, Edytę Górniak, Tomsona i Barona oraz Urszulę Dudziak. W przeszłości w jury zasiadały takie gwiazdy jak Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Margeret, Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski czy Patrycja Markowska. Wiele osób liczy na to, że w nowej edycji także pojawią się nowe twarze. Kto to powinien być? Fani The Voice of Poland mają kilku faworytów, którzy najlepiej mieliby sprawdzić się w tej roli. Kto jest najlepszą opcją? Weź udział w ankiecie. 

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!

Doda

To zdecydowanie najczęściej wymieniana kandydatka. Od wielu lat fani zarówno artystki, jak i programu, marzą o tym, aby zasiadła na czerwonym fotelu. Co więcej, nawet sama Doda przyznała, że udział w programie jest jej marzeniem. Zdradziła, że chce uczyć nowe pokolenia jak radzić sobie w showbiznesie. 

Sanah

Obecność Sanah na liście nie powinna nikogo dziwić. To jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w 2020 roku. Jej piosenki podbijały rekordy popularności, a sama artystka cieszy się dużą sympatią. W przeszłości sama próbowała dostać się do programu The Voice of Poland, ale nie udało jej się przejść pre-castingów. Jej obecność w składzie jurorskim z pewnością przyciągnęłaby duże grono widzów.

Dawid Podsiadło 

Według widzów The Voice of Poland, Dawid Podsiadło mógłby pójść śladem Michała Szpaka i zostać trenerem w programie TVP. Obaj artyści wybili się w tym samym programie talent show. Był to X Factor. Internauci zauważają także ciekawą osobowość i poczucie humoru Podsiadły. Nie wiadomo jednak, czy sam Dawid byłby zainteresowany udziałem. 

Beata Kozidrak

Wokalistka zespołu Bajm wielokrotnie wymieniana była jako potencjalna trenerka w The Voice of Poland. Jakiś czas temu pojawiły się nawet plotki, że do programu zaangażować chciał ją sam prezes TVP. Beata Kozidrak bez wątpienia jest ikoną polskiej muzyki rozrywkowej i byłaby w stanie wiele nauczyć nowych artystów.

Cleo

Obecność Cleo na liście kandydatów może zaskoczyć wiele osób, ponieważ gwiazda od trzech edycji jest jurorką w The Voice Kids. Niektórzy uważają jednak, że dobrze spisałaby się także w wersji dla dorosłych i powinna dostać taką szansę. W ostatniej edycji w jury znalazła się Urszula Dudziak, która wcześniej była trenerką w The Voice Senior. Udział Cleo w The Voice of Poland byłby podobnym transferem. 

Najnowsze