The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]

2015-05-05 11:54

The Voice Kids podbija Europę podobnie jak standardowa wersja programu: jest The Voice Kids Germany i The Voice Kids Finland. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy format The Voice Of Poland Kids miałby szanse na sukces serwując do tego wykony utalentowanych dzieciaków z zagranicznych wersji show!

The Voice Kids, czyli po prostu The Voice dla dzieci, to nie wymysł fanów standardowej odsłony programu, ale stan faktyczny. Jest The Voice Kids Germany czy też The Voice Kids Finland, a łącznie zwycięzców takiej wersji muzycznego talent-show jest już 12 a kolejni nadchodzą ;).

Biorąc pod uwagę dużą popularność The Voice Of Poland, którego w 2014 roku oglądamy już 4. edycję, postanowiliśmy zastanowić się nad szansami The Voice Of Poland Kids w naszej rodzimej telewizji.

Od Przedszkola Do Opola, jeden z najpopularniejszych polskich talent-shows dla najmłodszych, nadawane było u nas przez 12 lat. Od 1995 do 2007 roku mogliśmy cieszyć oczy śpiewającymi pociechami. Tak długi okres emisji to dowód na to, że The Voice Of Poland Kids mogłoby również zebrać sporą widownię.

W Polsce na pewno nie brakuje też utalentowanych dzieciaków, a część programów typu talent-show ma ograniczenia wiekowe, które uniemożliwiają im udział w castingach. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach a my mamy dla Was kilka wykonów z The Voice Kids Germany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze