The Voice of Poland - finał. O której wyniki telewizyjnego show?

2021-12-04 16:50
Finaliści The Voice of Poland
Autor: TRICOLORS/East News

Już za chwilę, już za moment dowiemy się, kto otrzymał tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wielki finał The Voice of Poland 12 zbliża się równie wielkimi krokami. O której godzinie poznamy wyniki? Kiedy należy włączyć telewizor, by ich nie przegapić? Sprawdźcie szczegóły ostatniego odcinka najpopularniejszego muzycznego show.

Finał The Voice of Poland - o której godzinie poznamy wyniki? To pytanie z pewnością zada sobie niejeden zniecierpliwiony fan najpopularniejszego programu muzycznego w naszym kraju. Chociaż ciężko w to uwierzyć, przygoda o nazwie The Voice of Poland 12 właśnie dobiega końca. Po kilku tygodniach obserwowania muzycznych zmagań uczestników widzowie zdecydują, kto zasłużył nie tylko na tytuł najlepszego głosu w Polsce, ale również na nagrodę pieniężną i podpisanie kontraktu płytowego. O zwycięstwo walczą: Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Bartosz Madej oraz Rafał Kozik. W wielkim finale nie zabraknie też gości specjalnych. Na scenie zaprezentują się: zeszłoroczny zwycięzca Krystian Ochman, zwyciężczyni The Voice Kids i reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 Sara James oraz syn Andrei Bocelliego Matteo Bocelli. O której godzinie dowiemy się jednak najważniejszego? Kiedy wyniki The Voice of Poland?

Sonda
Kto wygra "The Voice of Poland 12"?

O której wyniki The Voice of Poland?

Ta informacja z pewnością przyda się wszystkim fanom programu. Według informacji podawanych przez programy telewizyjne powtórka finałowego odcinka The Voice of Poland została zaplanowana na godzinę 22:35. Oznacza to, że zwycięzcę 12. edycji poznamy nieco wcześniej, najprawdopodobniej około 22:15.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze