The Voice of Poland - finał 11. edycji już za moment. Pamiętasz, kto wygrał poprzednie?

Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Przed nami wielki finał show The Voice of Poland. Tym razem o zwycięstwo walczyć będą podopieczni Edyty Górniak, Urszuli Dudziak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. O tym, kto wygra zadecydują oczywiście widzowie. My przypominamy natomiast zwycięzców poprzednich dziesięciu edycji. Pamiętacie ich wszystkich?

The Voice of Poland - finał 11. edycji już za moment. Z tej okazji przypominamy wam, którzy uczestnicy wygrali w przeszłości. Rok 2020 był wyjątkowy dla formatu The Voice, bowiem obchodziliśmy dziesiątą rocznicę wyemitowania pierwszego odcinka muzycznego show. W krótkim czasie do Holandii zaczęły dołączać inne kraje na świecie mogące pochwalić się własną wersją programu. The Voice of Poland zadebiutowało w polskiej telewizji we wrześniu 2011 roku i od razu okazało się strzałem w dziesiątkę. Widzowie pokochali format, w którym najważniejszy jest głos. Dzięki tak wielkiemu zainteresowaniu ze strony polskich telewidzów program doczekał się aż jedenastu edycji. Aktualna z pewnością nie jest jednak ostatnią.

W tym roku o zwycięstwo w The Voice of Poland, a tym samym o kontrakt płytowy, nagrodę pieniężną i sławę walczą: Anna Gąsienica Byrcyn z drużyny Edyty Górniak, szkolący swój wokal pod okiem Michała Szpaka Krystian Ochman, będący reprezentantem teamu Uli Dudziak Jędrzej Skiba i współpracujący z Tomsonem i Baronem Adam Kalinowski. Kto wygrał poprzednie edycje?

The Voice of Poland 11 - finał odkryje nowy talent na polskim rynku! [WIDEO]

The Voice of Poland - kto wygrał poprzednie edycje?

Program The Voice of Poland wylansował wiele talentów wokalnych. Ci artyści nie tylko osiągnęli sławę, ale na zawsze zapisali się w historii show jako jego zwycięzcy. Pamiętacie ich wszystkich?

Najnowsze