The Voice of Poland – co wydarzy się w odcinku 18.09.2021? Emocje gwarantowane!

2021-09-16 12:37
The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]
Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]

Odcinki The Voice of Poland 12 emitowane są w każdą sobotę. Nadchodzące show zdecydowanie dostarczy wrażeń. Fani już nie mogą doczekać się kolejnych Przesłuchań w ciemno! Jakie wspaniałe głosy usłyszymy tym razem? Zdradzamy kilka szczegółów najbliższego odcinka.

The Voice of Poland 12 to niebywałe widowisko muzyczne, które z odcinka na odcinek wywołuje coraz większe emocje! W ubiegłą sobotę podczas Przesłuchań w ciemno poznaliśmy m.in. Martę Burdynowicz, która zachwyciła wykonaniem utworu Szklanka wody z repertuaru zespołu Bajm. Uczestniczka została nazwa polską Adele! Kogo zobaczymy w najbliższym odcinku show? Jakie talenty pojawią się na scenie The Voice of Poland? Oto kilka ciekawych informacji!

Małgorzata Grancewicz - kim jest? Pierwsza uczestniczka The Voice of Poland 12 zachwyca!

Shanguy zrobili furorę wykonując Kalima Minou. Posłuchajcie tej wersji!

The Voice of Poland 12 – zwiastun kolejnego odcinka

Na profilu programu w mediach społecznościowych pojawił się krótki filmik, który pokazuje jak będzie wyglądał 2. odcinek show. Szykuje się ekscytujący wieczór! Jedna z uczestniczek zaśpiewa utwór (You Make Me Feel Like) A Natural Woman Arethy Franklin. Co więcej, na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Musicie to zobaczyć!

Najnowsze