The Voice of Poland bez Michała Szpaka to nie to samo? Reakcje internautów mówią same za siebie

2021-08-03 11:09
Michał Szpak
Autor: Piotr Molecki/East News

Już niedługo dowiemy się, kto zasiądzie na czerwonych fotelach w uwielbianym przez widzów show The Voice of Poland. Oficjalnie wiadomo, że tym razem panelu jurorskiego nie zasili Michał Szpak. Pod postem opublikowanym na fanpage'u programu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów wokalisty, którzy zapowiadają, że wrócą do oglądania formatu tylko wtedy, gdy powróci ich idol.

The Voice of Poland bez Michała Szpaka to nie to samo? Tak twierdzą fani popularnego wokalisty, którzy pod najnowszym postem zamieszczonym na fanpage'u programu wyrazili swoje niezadowolenie wynikające z faktu, że nie zobaczymy w nim ich idola. Michał Szpak wielokrotnie zwyciężał plebiscyty na najlepszego jurora i cieszył się wielkim szacunkiem wśród uczestników show. To właśnie on doprowadził do zwycięstwa ostatniego laureata The Voice of Poland Krystiana Ochmana. Mimo tego stacja TVP zdecydowała się na odświeżenie formatu i zatrudnienie nowych jurorów, których sylwetki poznamy już za kilka dni. Oficjalnie wiadomo, że zmianie ulegnie 3/4 panelu jurorskiego, który oceniał zmagania debiutujących wokalistów jesienią zeszłego roku. W 12. edycji Voice'a nie zobaczymy ani Michała Szpaka, ani Edyty Górniak, ani też Urszuli Dudziak. Brak Michała okazuje się być jednak najbardziej bolesny dla dotychczasowych fanów talent-show.

Michał Szpak udzielił skutecznych rad, które pomogły Krystianowi Ochmanowi!

The Voice of Poland bez Michała Szpaka - reakcje

W związku ze zbliżająca się premierą 12. edycji The Voice of Poland producenci show postanowili uchylić rąbka tajemnicy i ogłosili, że wszelkie szczegóły, w tym te dotyczące nowych jurorów, poznamy już niebawem. Na odzew ze strony fanów formatu nie trzeba było długo czekać. Wielu z nich nie kryło ekscytacji powrotem ulubionego programu na antenę, ale znaleźli się też tacy, którzy zapowiedzieli, że nie będą oglądać show, dopóki ponownie nie zobaczymy w nim Michała Szpaka.

Bez Michała Szpaka nie ma sensu oglądać 😏 Wyjątkowy artysta i trener 💪

Nie będzie Michała Szpaka, to nie oglądam. Wnosił dużo radości. I był świetnym trenerem. Ostatni skład był najlepszy ze wszystkich, jakie oglądałam. Michał, Edyta, Ula i chłopaki.

Michał był najlepszym trenerem, wkładał w każdą decyzję dużo serducha, oglądalność znacznie spadnie - piszą.

A wy jak uważacie? The Voice of Poland bez Michała Szpaka to nie to samo? Dajcie znać w naszej sondzie!

Sonda
Dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze