the voice of poland 8

i

Autor: fot. instagram.com/michal_szpakofficial

The Voice of Poland 8: trenerzy i ekipa robią przecieki z planu! Co wiemy?

2017-07-21 15:46

The Voice of Poland 8 już jesienią powraca na ekrany telewizorów. Trenerzy już zagościli na planie i pochwalili się tym w sieci. Co już wiemy o nowej edycji show?

The Voice Of Poland 8 zbliża się wielkimi krokami. We wrześniu na antenie TVP 2 emitowana będzie kolejna edycja programu i ponownie poznamy najlepszy głos Polski. Od pierwszej edycji w show pojawiło się tysiące kandydatów, a niektórzy z nich dziś są wielkim gwiazdami, np. Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski czy Antek Smykiewicz. Czym zaskoczy nas ósma odsłona The Voice of Poland?

The Voice Kids w TV - wiemy kiedy premiera nowego show! – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  The Voice Kids to program skierowany do najmłodszych muzycznych talentów. Można powiedzieć, że show jest młodszą siostrą programu The Voice, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jesienią tego roku zobaczymy w TVP 2 już &oac;

The Voice of Poland 8 - trenerzy, data premiery, zdjęcia

The Voice of Poland 2017 we wrześniu zagości w naszych telewizorach. W rolę trenerów ponownie wcielą się Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental, natomiast zadebiutuje Michał Szpak - reprezentant Polski podczas Konkursu Eurowizji 2016, który zajął 8. miejsce. Odbyły się już pierwsze zdjęcia do nowej serii. Jurorzy i ekipa produkcyjna spotkali się na planie i kręcili spot programu, który już niedługo będziemy mogli zobaczyć. Widząc po zdjęciach będzie na bogato! Trenerzy w eleganckich strojach, konfetti oraz pomieszczenie stylizowane na kameralny klub tylko na to wskazują. Wprowadzamy Michała do programu (...) Wymyśliliśmy sobie scenkę, w której wszystko dzieje się klubie . Widzimy się z Michałem... po kolei. I na koniec wszyscy uczestniczymy w imprezie - mówi Andrzej Piaseczny.

Będziecie oglądać The Voice of Poland 8?

#thevoice #voiceofpoland #mariasadowska #michalszpak #tomson #new #season #soon ?✌? Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)
Krótka przerwa! ?☀️ Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)
Co się tutaj dzieje?! ?? @andrzejpiaseczny_official prosto z planu! #kulisy #spot #VoiceofPoland #nowysezon #wrzesien2017 Post udostępniony przez The Voice of Poland (@voiceofpoland)
@mariasadowska, światło, kamera... akcja! ❤️?? #kulisy #spot #VoiceofPoland #nowysezon #wrzesien2017 Post udostępniony przez The Voice of Poland (@voiceofpoland)
Wczoraj było klimatycznie... ??? @mariasadowska #kulisy #spot #VoiceofPoland #nowysezon #wrzesien2017 Post udostępniony przez The Voice of Poland (@voiceofpoland)