The Voice of Poland 7: jury. Skład trenerów w 7. edycji The Voice of Poland

2016-07-02 13:09
The Voice of Poland 7: jury. Skład trenerów w 7. edycji The Voice of Poland
Autor: fot. wbf trenerzy the voice of poland 7

The Voice of Poland 7 powróci na antenę telewizyjnej dwójki jesienią 2016 roku. Na początku lipca przedstawiono pełen skład jury programu. Kto zasiądzie w fotelu dla trenerów w 7. edycji muzycznego show? Nazwiska jurorów podajemy na ESKA.pl

The Voice of Poland 7: jury - kto zasiądzie w fotelu jurorskim w jesiennej edycji muzycznego show? Skład trenerów został przedstawiony 2 lipca 2016 roku w programie Pytanie na Śniadanie. Już wcześniej wiedzieliśmy, że Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland, a producenci musieli znaleźć kogoś na jej miejsce. Poradzili sobie z tym zadaniem bardzo szybko i dogadali się z Natalią Kukulską. To jedyna zmiana personalna, jeśli chodzi o tę edycję programu.

The Voice of Poland 7: jury - kto trenerem?

Trenerzy w The Voice of Poland 7 to: Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Natalia Kukulska, Tomson i Baron. Właśnie oni będą oceniać uczestników w nowej edycji programu, która po rocznej przerwie startuje we wrześniu 2016. Wcześniej, bo jeszcze w sierpniu odbędą się przesłuchania w ciemno. 

 Przypomnijmy, że zwycięzcą poprzedniej odsłony The Voice of Poland był Krzysztof Iwaneczko. Finałowy występ młodego artysty przypominamy poniżej:

Najnowsze