Paloma Lokus

i

Autor: print screen YouTube Paloma Lokus

The Voice of Poland 6 - Paloma Lokus - kim jest uczestniczka podobna do Taylor Swift

2015-09-19 18:47

Paloma Lokus wystąpi w 3. odcinku The Voice of Poland 6 już w najbliższą sobotę 19 września. Styl uczestniczki przypomina początki kariery Taylor Swift. Wykonaniem utworu Stay podbiła serca jurorów. Kim jest Paloma Lokus? Odpowiedź na pytanie oraz nagranie wideo z jej występu na ESKA.pl 

Paloma Lokus w The Voice of Poland z 19.09.2015 zachwyciła jurorów swoją wrażliwością. Dziewczyna stylistycznie przypomina wczesny okres twórczości Taylor Swift, która zaczynała swoją karierę od nagrywania utworów country. Co więcej - nawet wygląd uczestniczki 3. odcinka The Voice of Poland 6 przypomina wygląd autorki hitu Blank Space. Podczas przesłuchań w ciemno Paloma Lokus zaśpiewała kawałek Stay. Którzy trenerzy postanowili odwrócić swojej krzesła? O tym przekonacie się już niedługo! 

Kim jest Paloma Lokus uczestniczka The Voice of Poland 6?

Paloma Lokus na casting do The Voice of Poland przyjechała ze Stanów Zjednoczonych. Mimo młodego wieku jest już doświadczoną artystką – pierwszą piosenkę napisała w wieku 13 lat, kiedy miała 16 lat zaczęła nagrywać utwory w profesjonalnym studiu nagraniowym, z czego aż 8 dostępnych jest na iTunes. Specjalizuje się w muzyce country. Jej dokonania można śledzić na kanale YouTube. W swojej dotychczasowej karierze udało się jej zdobyć kilka nagród m.in. 19. miejsce na liście przebojów Top 40 New Country Artist List. Co więcej teksty jej piosenek publikowane są na łamach książek poetyckich. Czy 10 tys. kilometrów, które przejechała ze Stanów Zjednoczonych do Polski przyniosą jej zwycięstwo? O tym przekonamy się już niedługo. Na razie czekamy na występ Palomy w 3. odcinku The Voice of Poland 6.