The Voice Of Poland 4 w internecie: gdzie oglądać? ESKA.pl wie, czy są transmisje online! [VIDEO]

2014-05-17 20:16

The Voice Of Poland 4 w internecie: gdzie oglądać? Kolejny sezon muzycznego talent show wystartował w 1 marca. Z myślą o wszystkich, którzy nie będą mieli dostępu do telewizora, sprawdzamy, czy są transmisje online!

The Voice Of Poland w internecie: gdzie oglądać? Kolejny, już czwarty z rzędu sezon popularnego muzycznego talent show, wystartował w sobotę 1 marca na antenie TVP 2. Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć program, a nie będą mieli dostępu do telewizora, sprawdzamy, czy są transmisje online.


>>> Katarzyna Sawczuk wykonem Titanium zachwyciła jury TVOP!
>>> Juan Carlos Cano - mamy faworyta kolejnej edycji TVOP!

Nie przewidziano niestety legalnej transmisji online na żywo. Odcinki po emisji oraz dodatkowe materiały będzie można jednak obejrzeć na oficjalnej stronie programu The Voice Of Poland. Do tej pory wykony z odcinków castingowych pojawiały się także na oficjalnym kanale YouTube tuż po emisji w TV. Przypuszczalnie tym razem będzie podobnie.

W oczekiwaniu na nowe odcinki The Voice Of Poland przypominamy występ Mateusza Ziółko - zwycięzcy poprzedniej, 3 edycji show!Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze