The Voice of Poland 2021 - to ona zastąpi Edytę Górniak! Wielki powrót do programu

2021-06-25 9:22 AR
Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 2021 to najbardziej wyczekiwany program przez wielu widzów Telewizji Polskiej. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że z programu odejdzie Edyta Górniak. Wiadomo juz, kto ją zastąpi. To znana twarz dla fanów The Voice of Poland. Kim jest jurorka nadchodzącej edycji programu?

The Voice of Poland 2021 będzie edycją pełną zmian. Wiadomo, że Edyta Górniak nie będzie jurorką 12. edycji programu. Co więcej, jest to już trzecie odejście po 11. edycji słynnego talent show TVP. Jako pierwszy o swoim odejściu poinformował Michał Szpak. Później informacje na temat swojego odejścia przekazała Urszula Dudziak. W końcu przyszedł czas na Edytę Górniak poinformowała o zakończeniu pracy w The Voice of Poland za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu The Voice od Poland jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja - napisała. Okazuje się, że jej zastępczyni jest już wybrana. O kim mowa?

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało

The Voice of Poland 2021 - nowa jurorka

The Voice of Poland ma już nową jurorkę. Informacje na temat nowej trenerki przekazał Fakt, który powołuje się na osobę z produkcji programu. Jak podają do programu w roli jurorki powróci Justyna Steczkowska. - Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć jesienią planuje wiele koncertów, ich kalendarz ułożyła tak, by można było go pogodzić ze zdjęciami - miał powiedzieć informator. Teraz doniesienia zostały potwierdzone przez Wirtualne Media.

The Voice of Poland 2021 - kto w jury?

To już pewne, że w 12. edycji The Voice of Poland w roli jurorów pojawią się nowe gwiazdy. Niektóre media zapewniają już, że jedną z nich będzie Sylwia Grzeszczak. Telewizja Polska miała skontaktować się z nią zaraz po odejściu Michała Szpaka. Justyna Steczkowska wydaje się być kolejnym potwierdzonym członkiem jury. Według ostatnich spekulacji na fotelu trenera może zasiąść także Alicja Majewska.

Najnowsze