The Voice of Poland 2020 - kiedy 11. edycja muzycznego show?

2019-11-30 19:37 kw
The Voice of Poland
Autor: screen Facebook/The Voice of Poland TVP

The Voice of Poland to program, który otwiera drzwi do kariery wszystkim osobom, które chcą na poważnie rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Z edycji na edycję show pokazuje, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych wokalistów. W dziesiątej, jubileuszowej edycji show udział wzięli między innymi Alicja Szemplińska, Daria Reczek czy też Tadeusz Seibert, którzy zachwycili nie tylko trenerów, ale również telewidzów. Program mimo upływu lat nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego pewne jest, że już wkrótce będziemy mieli okazję oglądać 11. edycję show. Kiedy premiera nowych odcinków?

The Voice of Poland 2020 - kiedy 11. edycja muzycznego show? The Voice of Poland od samego początku przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Nic więc dziwnego, że powstają kolejne edycje programu, które nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Show daje niezwykłą szansę na zaistnienie na polskim rynku muzycznym. Historia programu pokazuje, że nie zawsze trzeba wygrać, aby osiągnąć sukces. Świetnym tego przykładem niewątpliwie są tacy artyści jak Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski czy też Antek Smykiewicz. Po programie ich kariery nabrały niezłego tempa, dzięki czemu dziś są jednymi z najpopularniejszych artystów w Polsce, a ich hity zna cała Polska. Jubileuszowa edycja The Voice of Poland również odkryła prawdziwe diamenty. W finale programu, który odbędzie się 30 listopada, o zwycięstwo walczyć będą Alicja Szemplińska - z drużyny Tomsona i Barona, Daria Reczek - z drużyny Michała Szpaka, Tadeusz Seibert - z drużyny Margaret oraz Damian Kulej - z drużyny Kamila Bednarka. Kiedy premierę będzie mieć 11. edycja muzycznego show?

The Voice of Poland 2020 - kiedy 11. edycja?

The Voice of Poland zadebiutowało na antenie TVP2 w 2011 roku. Od tej pory program jest jednym z najbardziej lubianych show w polskiej telewizji. Telewizja Polska potwierdziła ostatnio, że w przyszłym roku będziemy mieli okazję oglądać jedenastą edycję programu. Odcinki nowej serii zadebiutują jesienią 2020 roku. Póki co nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie w fotelach trenerów.

Najnowsze