The Voice Of Poland 2, odcinek 1: zobacz występ Natali Sikory i komentarze jurorów! Janis Joplin zmartwychwstała? [VIDEO]

2013-03-02 21:45

Natalia Sikora to zdecydowanie największa gwiazda pierwszego odcinka The Voice Of Poland 2. Uczestniczka programu zachwyciła jurorów show swoją wersją Cry Baby - Janis Joplin. Wszyscy trenerzy odwrócili się na fotelach, żeby zobaczyć, w kim drzemie taki głos. Kogo za swojego mentora wybrała Natalia?

Natalia Sikora została okrzyknięta przez jurorów The Voice Of Poland 2 w pierwszym odcinku programu polską Janis Joplin. Młoda piosenkarka zaśpiewała na scenie drugiej edycji polskiego The Voice kawałek Cry Baby. Już na samym początku swojego wykonu przekonała do siebie Marka Piekarczyka, którego też wybrała za swojego mentora.

Słuchajcie niesamowite, ona wygląda jak Édith Piaf i śpiewa jak Janis Joplin - emocjonowała się Justyna Steczkowska po zejściu ze sceny Natali. Fajnie, że do Ciebie trafiła. Poryczycie sobie razem - powiedział Tomson do Marka Piekarczyka komentując wybór drużyny uczestniczki.

>>> Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

W sieci już pojawiają się komentarze, że Natalia ma szansę wygrać cały program. Czy zgadzacie się z takimi opiniami? Przekonamy się już wkrótce. Tymczasem zapraszamy Was do komentowania, czatowania i śledzenia newsów Eska.pl, dzięki którym będziecie na bieżąco z The Voice Of Poland 2.


Zobacz Cry Baby - Natalia Sikora!
Zobacz komentarze jurorów po występie Natali Sikory!JB

Najnowsze