THE VOICE OF POLAND 2 - Małgorzata Główka śpiewa Oko za Oko! [VIDEO]

2013-03-23 21:59

THE VOICE OF POLAND 2 - Małgorzata Główka wykazała się odwagą wybierając na swe przesłuchanie piosenkę Oko za Oko - jeden z największych przebojów Justyny Steczkowskiej, jednej z jurorek w programie. Jak jej to wyszło? Zobacz występ Małgorzaty!

THE VOICE OF POLAND 2 - Małgorzata Główka zaryzykowała wybierając na swój casting piosenkę Oko za Oko - jeden z największych przebojów Justyny Steczkowskiej, jednej z jurorek w programie.

Jej wykon spodobał się zarówno Patrycji Markowskiej, jak i Markowi Piekarczykowi. Patrycja tak oceniła Małgorzatę: Jak na 19 lat masz dużą świadomość tego, jak śpiewasz. Śpiewasz czyściutko. Jesteś promienna. Jeśli wybierzesz mnie, zmienię ci repertuar.
Marek Piekarczyk również był pełen pochwał: Nie pamiętam, żeby kobieta zaśpiewała tak pięknie "kochany". Potrafisz wyrażać ciepłe uczucia. Możesz prawie każdą piosenkę zaśpiewać, która jest ci bliska.

Małgorzata wybrała drużynę Patrycji Markowskiej.

The Voice Of Poland - Małgorzata Główka. Zobacz występ na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> KONKURS: Ostatnie bilety na koncert Biebera w Polsce! Tylko na Eska.pl możecie jeszcze zdobyć podwójne bilety na Justina! [VIDEO]

al