The Voice of Poland 14

i

Autor: AKPA The Voice of Poland 14 - nowe zasady bitew.

Programy

The Voice of Poland 14 - BITWY. Nowe zasady zaskoczą widzów. Nie wszyscy wystąpią na scenie!

2023-10-07 15:31

The Voice of Poland 14 wchodzi w etap Bitew. Za nami już wszystkie Przesłuchania w ciemno i znamy wyselekcjonowane grono kandydatów, wśród których znajduje się zwycięzca tej edycji programu. Teraz czas na Bitwy, których zasady zaskoczą widzów. Na tym etapie odpadnie aż dwie trzecie uczestników!

The Voice of Poland 14 szykuje kolejną dawkę emocji dla fanów formatu. Widzowie poznali już wszystkich kandydatów do zwycięstwa. Przez pięć odcinków Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron wybierali wokalistów, którzy zasilili ich drużyny. Listy są już pełne. Do kolejnego etapu rywalizacji przeszło 60 osób, po 15 w każdej drużynie. Tak jak zawsze, teraz uczestnicy zmierzą się w Bitwach, ale ich zasady będą bardziej brutalne niż w poprzednich latach! Do tej pory Bitwy polegały na występie dwóch osób, spośród których trener wybierał tą, która przechodzi dalej. Teraz o awans będzie trudniej, ponieważ niektórzy nawet nie będą mieli okazji wystąpić na scenie. O co chodzi?

Daniel Borzewski walczy o sławę w The Voice of Poland. Mister Polski wygra program?

Daniel Borzewski walczy o sławę w The Voice of Poland

The Voice of Poland 14 - nowe zasady Bitew

W nowych Bitwach trenerzy podzielą swoje drużyny nie na duety, a na trzyosobowe grupy. Każde trio dostanie jedną piosenkę, ale ostatecznie tylko dwie osoby wystąpią na scenie i zawalczą o przejście do następnego etapu. Oznacza to, że jedna osoba w każdej ekipie zostanie wyeliminowana już na etapie prób!

The Voice of Poland 14 - Nokauty

Kolejną nowością jest emisja Nokautów. W 14. edycji odbędą się one tego samego dnia, co Bitwy. Po wybraniu pięciu zwycięzców Bitew od raz odbędą się występy, po których dany trener zdecyduje o czwórce finalistów, których zabierze do odcinków na żywo. Każdy tydzień zostanie poświęcony danej drużynie. Pierwsze Bitwy i Nokauty już 7 października, a w akcji zobaczymy uczestników ekipy Lanberry.