The Voice of Poland 13: to jest trenerka za Sylwię Grzeszczak. Zaskoczenie?

2022-08-07 10:43
Sylwia Grzeszczak i Lanberry
Autor: AKPA Sylwia Grzeszczak pożegnała się z The Voice of Poland. Zastąpi ją inna piosenkarka

The Voice of Poland 13. bez Sylwii Grzeszczak. Do grupy jurorów dołączy nowa gwiazda - była uczestniczka show, która znana jest ze współpracy z Viki Gabor czy Roksaną Węgiel. Producenci programu ujawnili, kto jesienią zasiądzie na trenerskim fotelu.

Jesienią 2022 roku rozpocznie się kolejna edycja sztandarowego show TVP - The Voice of Poland. To jeden z ulubionych programów telewizji publicznej, który przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów. W poprzedniej edycji na jurorskich fotelach zasiadali: Tomson wraz z Baronem, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak. W 13. edycji zabraknie jednak Sylwii, która zrezygnowała z programu. W nowej odsłonie muzycznego show zobaczymy inną gwiazdę muzyki. Zobaczcie na kogo postawili producenci.

13. edycja The Voice of Poland: Kto zastąpi Sylwię Grzeszczak?

W fotelu trenerskim 13. edycji The Voice of Poland zasiądzie gwiazda znana ze współpracy z Viki Gabor i Roksaną Węgiel. Mowa o Lanberry, która w 2013 roku również próbowała swoich sił w programie, jednak odpadła na etapie przesłuchań w ciemno. Mimo porażki, trzy lata później, w 2016 roku, wydała debiutancki album zatytułowany "Lanberry", a w kolejnych latach dwa kolejne krążki: "miXtura" (2018) oraz "Co gryzie panią L?" (2020)

Lanberry napisała wiele hitów, jej singiel "Podpalimy świat" promujący pierwszą płytę trafił na listę AirPLay, plasując się na 19. miejscu, wśród najchętniej odtwarzanych numerów w rozgłośniach radiowych. Stworzyła również takie hity jak: "Nocny Express", "Ostatni most" czy "Plan awaryjny". Artystka nie tworzy jednak wyłącznie dla siebie, napisała wiele numerów dla innych gwiazd. Piosenkarka stoi za sukcesem Roksany Węgiel, z którą współpracowała przy przeboju "Anyone I Want to Be", dzięki któremu młoda gwiazda zajęła pierwsze miejsce w Eurowizji Junior w 2018 roku. Sukces powtórzyła rok później. Napisała tekst do piosenki "Superhero", który w międzynarodowym konkursie dla dzieci wykonała Viki Gabor, i również otrzymała pierwszą nagrodę.

Jak widać, wybór producentów The Voice of Poland nie jest przypadkowy. Już na jesieni przekonamy się jak poradzi sobie z ocenianiem uczestników muzycznego show.

Sonda
Żałujesz, że Sylwia Grzeszczak odeszła z "The Voice of Poland?
Kasia Węsierska śpiewa z Sylwią Grzeszczak! Razem zaśpiewały megahit dla Ukrainy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze