The Voice of Poland 12 - widzowie tęsknią za trenerem z poprzednich edycji. O kogo chodzi?

2021-10-17 17:03
The Voice of Poland
Autor: VIPHOTO/East News

The Voice of Poland to program uwielbiany przez widzów Telewizyjnej Dwójki. Obecnie trwa dwunasta edycja show, w której nadeszły zmiany również na czerwonych fotelach. Mimo iż nowi trenerzy są super, to widzowie mocno tęsknią za jurorem z poprzednich edycji. O kim mowa?

Dwunasta edycja The Voie of Poland trwa w najlepsze. Widzowie mieli okazję poznać już wszystkich uczestników, którzy pozytywnie przeszli Przesłuchania w Ciemno. Drużyny były w pełni skompletowane, dlatego w sobotni wieczór 16 października wszyscy przed telewizorami mieli okazję zobaczyć pierwsze Bitwy. Oczywiście nie obyło się bez wzruszeń i łez szczęścia, ale był także również pokazany smutek. Zasady programu mówią jasno, że jedna osoba podczas Bitew odpada, chyba że dojdzie do kradzieży. W sobotnim odcinku okazało się, że szczęście uśmiechnęło się do trzech osób! Kradzieży dokonali Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz chłopaki z grupy Afromental - Tomson i Baron. Przypomnijmy, że obok wymienionych trenerów 12. edycji The Voice of Poland, zasiada również Justyna Steczkowska. Choć nowi jurorzy mocno przypadli do gustu polskiej publiczności, to niestety większość z nich tęskni za trenerem z poprzednich edycji. O kogo chodzi? Za kim tęsknią najbardziej widzowie Telewizyjnej Dwójki?

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

The Voice of Poland 12 - za którym trenerem tęsknią widzowie?

Nie da się ukryć, że widzowie The Voice of Poland najbardziej tęsknią za Michałem Szpakiem, który był trenerem w 8, 9, 10 i 11 edycji muzycznego show. Widzowie pokochali go za energiczność, którą nie raz pokazywał na czerwonym fotelu, a także za wrażliwość i pomocną dłoń, którą zawsze wyciągał do uczestników ze swojej edycji. Co ciekawe, po każdym odcinku 12. edycji The Voice of Poland w sieci można znaleźć komentarz, że fani artysty bardzo tęsknią za jego udziałem w muzycznym show.

- Baaaardzo brakuje Michała Szpaka... niestety jest to bardzo odczuwalne

- Tęsknie za Michałem Szpakiem na fotelu

- Brakuje zdecydowanie Michała

Czy Michał Szpak wróci jeszcze do formatu? Czy widzowie będą mogli oglądać go na czerwonym fotelu? Tego niestety na ten moment nie wie nikt. A Wy za którym trenerem tęsknicie najbardziej? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
The Voice of Poland - za którym trenerem tęsknisz najbardziej?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze