The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

2021-09-25 10:41
Sylwia Grzeszczak
Autor: Jan Bogacz / TVP

Sylwia Grzeszczak zadebiutowała niedawno jako trenerka muzycznego show TVP2. Jak wokalistka poradziła sobie w nowej roli? W naszym wideo opowiedzieli o tym Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron.

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona". Trudne dobrego początki - tak można określić pojawienie się Sylwii Grzeszczak w emitowanej właśnie edycji „The Voice of Poland”. Nowa trenerka nie tylko po raz pierwszy zmierzyła się z niezwykle popularnym formatem, ale musiała odnaleźć się w zgranym już teamie. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron wielokrotnie zasiadali w obrotowych fotelach, tym samym świetnie odnajdują się w swoich rolach i bardzo dobrze znają się nawzajem. W naszym materiale wideo weterani „The Voice of Poland” zdradzili, jak na początku w programie radziła sobie Sylwia Grzeszczak i jak obecnie wygląda praca na planie. 

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

Była wystraszona, ale zaczyna się otwierać. Myślę, że może pomóc osobom idącym do jej drużyny - ocenia Marek Piekarczyk, który już po raz piąty jest trenerem w cieszącym się wielką popularnością muzycznym show.

Na początku pytała, jak to będzie, co ma robić. Powiedziałem jej "Zobaczysz. To są wokaliści, którzy potrzebują twojego słowa. Ty wiesz co im powiedzieć" - wspomina Tomson z zespołu Afromental, który razem z Baronem pomaga rozwinąć muzyczne skrzydła aspirującym wokalistom już po raz dziesiąty.

Szybko się odnalazła. Jest super, fajną, pogodną i bardzo zdolną osobą - zapewnia Baron.

Przeżywamy nasze wybory, rozmawiamy o uczestnikach. Cieszę się, że się spotkałyśmy i mogłyśmy się bliżej poznać. Może kiedyś coś z tego będzie muzycznego - mówi z uśmiechem Justyna Steczkowska. Wokalistka już po raz czwarty zgodziła się być trenerką „The Voice of Poland”.

Wygląda na to, że mimo trudnych początków Sylwia Grzeszczak zadomowiła się już w programie. Widzowie cenią jej opinie, a uczestnicy czekają na jej wskazówki wokalne o czym będzie się można przekonać w „The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Tym razem na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentują się uczestnicy z województwa świętokrzyskiego oraz kujawsko-pomorskiego. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze