The Voice of Poland

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 - półfinał. Zmienią się zasady głosowania!

2021-11-27 12:53

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu, a to wszystko dlatego, że wielki finał coraz bliżej. Kolejny odcinek na żywo będzie inny od wszystkich z jednego powodu. Chodzi o zmiany w głosowaniu. W półfinale to nie trenerzy, a widzowie zdecydują, kto zasłużył na to, by zawalczyć o zwycięstwo w ostatnim odcinku muzycznego show.

The Voice of Poland - półfinał zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę przekonamy się, kto zaśpiewa w wielkim finale muzycznego show. Na tę decyzję czekają zarówno widzowie, jak i trenerzy, którzy do tej pory mieli władzę w swoich rękach. To właśnie oni decydowali, kto znajdzie się na kolejnych etapach programu, a kto będzie musiał się z nim pożegnać. Nierzadko decyzje jurorów wzbudzały wielkie kontrowersje. Najwięcej emocji wywoływały wybory Sylwii Grzeszczak oraz Marka Piekarczyka, którzy zdaniem widzów, pozbyli się pretendentów do zwycięstwa 12. edycji The Voice of Poland. Najbliższy odcinek będzie przełomowy. Wszystko przez to, że tym razem wielbiciele formatu, a nie trenerzy, zdecydują, kto awansuje do wielkiego finału, by zawalczyć o tytuł najlepszego głosu w Polsce. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy w ostatnich tygodniach nie mogli pogodzić się z szokującymi decyzjami jurorów.

Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?

The Voice of Poland 12 - półfinał

Chociaż ciężko w to uwierzyć, 12. edycja The Voice of Poland dobiega końca. Już 4 grudnia dowiemy się, kto otrzymał tytuł najlepszego głosu w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, widzowie zdecydują o tym, kto w ogóle powinien znaleźć się w finale. O szczegółach głosowania będziemy informować w specjalnie dedykowanym mu artykule na ESKA.pl.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5