The Voice of Poland 12 - Justyna Steczkowska kontra Marek Piekarczyk: nie możesz za mnie decydować!

2021-09-19 11:20
Justyna Steczkowska
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 trwa w najlepsze! Nowa edycja już wywołuje wiele emocji zarówno wśród widzów, jak i jurorów. Mogliśmy się o tym przekonać podczas odcinka wyemitowanego w sobotę 18.09.2021. Justyna Steczkowska musiała stanąć w kontrze do Marka Piekarczyka. Wszystko z powodu jego zachowania. Co się stało?

The Voice of Poland 12 - Justyna Steczkowska kontra Marek Piekarczyk: nie możesz za mnie decydować! Te słowa jurorki programu mogły zaskoczyć widzów. Podczas ostatniego odcinka popularnego talent show doszło do wymiany słów pomiędzy dwójką trenerów, którzy powrócili na swoje stanowiska po kilku edycjach przerwy. Wszystko z powodu pewnej decyzji Piekarczyka, która zaskoczyła nie tylko Justynę Steczkowską, ale także innych jurorów oraz widzów przed telewizorami. Wszystko wydarzyło się pod koniec występu jeden z uczestniczek Przesłuchań w ciemno. Była to Paulina Ignac. Młoda dziewczyna śpiewała piosenkę Dziś już wiem i nikt z trenerów się nie odwracał... aż do ostatniej chwili. Obrócił się fotel Justyny Steczkowskiej, ale nie z jej decyzji! Czerwony guzik na jej fotelu wcisnął siedzący obok Marek Piekarczyk. Nie spodobało się to Steczkowskiej.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Justyna Steczkowska kontra Marek Piekarczyk

Choć Justyna Steczkowska nie domagała się sprostowania i przyjęła Paulinę do swojej drużyny, zachowanie Piekarczyka nie spodobało jej się. - Nie możesz za mnie decydować. Ja teraz za tę dziewczynę muszę wziąć odpowiedzialność - powiedziała Justyna do Marka. 

The Voice of Poland 12 - kiedy oglądać?

The Voice of Poland 12 pojawiło się na ekranach w sobotę 11 września 2021. Edycję, podobnie jak poprzednie, można oglądać na antenie kanału TVP2. Przesłuchania w ciemno startują równo o 20:00. Pierwsza część kończy się przed 21:00. O 21:05 rozpoczyna się kontynuacja i trwa do 22:10. Godziny i dzień emisji nie ulegają zmianie w kolejnych tygodniach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze