Paulina Ignac - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2021? Podczas jej występu pojawiły się kontrowersje

2021-09-18 20:33
Paulina Ignac
Autor: TVP

Paulina Ignac wystąpiła na Przesłuchaniach w ciemno w 12. edycji The Voice of Poland. Podczas jej występu doszło do niespotykanej sytuacji. Jeden z jurorów mógł złamać regulamin. Kim jest nowa uczestniczka programu? Oto kilka informacji na jej temat.

Paulina Ignac to wokalistka, która pojawiła się w nowej edycji programu The Voice of Poland. Śpiew jest jej pasją od wielu lat. Pobiera lekcje wokalne w swoim rodzimym Tanowie. Paulina często występuje na konkursach czy małych koncertach. Ma bardzo ciekawy głos i cały czas pracuje i doskonali swój artystyczny warsztat. Podczas jej występu w The Voice of Poland doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Przez cały występ żadne z trenerów nie odwrócił się. Aż do momentu, kiedy guzik wcisnął Marek Piekarczyk. Nie nacisnął jednak przycisku na swoim fotelu, a na fotelu Justyny Steczkowskiej. Z tego powodu Paulina Ignac trafiła właśnie do jej drużyny. Co Paulina zaśpiewała na Przesłuchaniu w ciemno?

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Paulina Ignac - Przesłuchanie w ciemno

Paulina Ignac pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorów. Wokalistka wykonała piosenkę Dziś już wiem, którą w oryginale wykonuje artystka występująca pod pseudonimem Urszula.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze