Paulina Ignac

i

Autor: TVP

Paulina Ignac - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2021? Podczas jej występu pojawiły się kontrowersje

2021-09-18 20:33

Paulina Ignac wystąpiła na Przesłuchaniach w ciemno w 12. edycji The Voice of Poland. Podczas jej występu doszło do niespotykanej sytuacji. Jeden z jurorów mógł złamać regulamin. Kim jest nowa uczestniczka programu? Oto kilka informacji na jej temat.

Paulina Ignac to wokalistka, która pojawiła się w nowej edycji programu The Voice of Poland. Śpiew jest jej pasją od wielu lat. Pobiera lekcje wokalne w swoim rodzimym Tanowie. Paulina często występuje na konkursach czy małych koncertach. Ma bardzo ciekawy głos i cały czas pracuje i doskonali swój artystyczny warsztat. Podczas jej występu w The Voice of Poland doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Przez cały występ żadne z trenerów nie odwrócił się. Aż do momentu, kiedy guzik wcisnął Marek Piekarczyk. Nie nacisnął jednak przycisku na swoim fotelu, a na fotelu Justyny Steczkowskiej. Z tego powodu Paulina Ignac trafiła właśnie do jej drużyny. Co Paulina zaśpiewała na Przesłuchaniu w ciemno?

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Paulina Ignac - Przesłuchanie w ciemno

Paulina Ignac pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorów. Wokalistka wykonała piosenkę Dziś już wiem, którą w oryginale wykonuje artystka występująca pod pseudonimem Urszula.