The Voice of Poland 12 - castingi. Jak się zgłosić? [ZASADY]

2021-05-11 17:09 Adrian Rybak
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland to najpopularniejszy muzyczny program telewizyjny w Polsce. Uczestnicy poprzednich edycji osiągnęli wielkie sukcesy, a TVP mogło pochwalić się wysokimi słupkami oglądalności. Już wkrótce odbędzie się 12. edycja programu. Rozpoczęły się przesłuchania. Wiemy, co należy zrobić, aby się zgłosić.

Zaczęły się przesłuchania online do kolejnej edycji najpopularniejszego programu muzycznego w Polsce. Programy z cyklu The Voice od lat są kuźnią talentów. Muzyczne show otworzyły drzwi do kariery między innymi Natalii Nykiel, Sarsie, Annie Karwan, Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi i Siostrom Szydłowskim. Właśnie ruszyły castingi do dwunastej edycji The Voice of Poland. Podobnie jak w ubiegłym roku casting przez internet to jedyna droga, aby wziąć udział w programie. Uczestnicy mogą wysyłać zgłoszenie do 23 maja 2021 roku na stronie www.voicecasting.pl. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, aby wejść do grona kandydatów. Wyjaśniamy, jak trzeba to zrobić.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

The Voice of Poland 12 - casting. Jak się zgłosić?

Na stronie www.voicecasting.pl należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną. Do programu The Voice of Poland mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia.

The Voice of Poland 12 - zasady castingu

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Najnowsze