The Voice of Poland 11 - Urszula Dudziak nową trenerką! Kogo zastąpi i kiedy?

2020-07-21 11:57 Rafał Wróblewski
The Voice of Poland 11 - Urszula Dudziak nową trenerką! Kogo zastąpi i kiedy?
Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland 11 - Urszula Dudziak nową trenerką! Kogo zastąpi i kiedy?

Urszula Dudziak przechodzi z The Voice Senior do The Voice of Poland. Wiadomość potwierdzamy 21 lipca 2020 - na ESKA.pl!

The Voice of Poland 11 - Urszula Dudziak w składzie trenerskim! Kogo zastąpi legendarna gwiazda? Nagrania 11. edycji muzycznego show TVP2 ruszają w sierpniu: - Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu - mówi Urszula Dudziak. 

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice of Poland 2020 - Urszula Dudziak

To nie pierwsze spotkanie artystki z uczestnikami muzycznego talent show. Urszula Dudziak była trenerką pierwszej polskiej edycji The Voice Senior, którą emitowano w grudniu 2019 roku. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie - Krystyna, Elżbieta i Jolanta z drużyny Urszuli Dudziak.  Jaką trenerką dla młodszego pokolenia aspirujących wokalistów zamierza być jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych?  

Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu 

wyjaśnia nowa trenerka 11. edycji The Voice of Poland. Kogo zastąpi Urszula Dudziak? Zdjęcia do programu startują już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce.   

Najnowsze