The Voice of Poland - jurorzy 2020. Kto zostanie trenerem nowej edycji?

The Voice of Poland
Autor: fot. Waldemar Kompała / TVP

The Voice of Poland 2020! Kto pojawi się w składzie jury w tym roku i zasiądzie na jurorskich fotelach? Dla popularnego programu szykują się znaczące zmiany. Weź udział w naszej sondzie na ESKA.pl i oddaj głos na idealnego trenera, który powinien mieć swój fotel w nachodzącej edycji The Voice of Poland 11!

The Voice of Poland to jeden z bardziej popularnych programów, który nieprzerwanie cieszy się dużą oglądalnością i zaangażowaniem od strony widzów. Fani słynnego programu wciąż niecierpliwie czekają na więcej informacji na temat nowego formatu programu oraz tego, kto tym razem zasiądzie w jurorskich fotelach. Zarówno w The Voice of Poland 11, jak i w programie The Voice Kids 4 mają zajść kompletnie nowe zmiany w składzie trenerskim. W jedenastej edycji programu The Voice of Poland najprawdopodobniej zobaczymy już nowe jury, a w nadchodzącym składzie, dwie zupełnie nowe osoby ze świata show biznesu! Kto najprawdopodobniej zasiądzie na jurorskich fotelach w The Voice of Poland 11? Spekulacji na ten temat jest dużo, dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalną sondę na ESKA.pl, w której to wy zdecydujecie, kto powinien zasiąść w trenerskim fotelu w nadchodzącej edycji The Voice of Poland 11! Wybierzcie swojego najlepszego kandydata już teraz oddając na niego swój głos!

The Voice of Poland 11 - kiedy premiera?

The Voice of Poland 11 to najnowsza edycja programu, której emisja zbliża się do nas wielkimi krokami! Na ten moment dokładna data transmisji show jest jeszcze tajemnicą. Wiadomo jednak, że nagrania odcinków mają rozpocząć się w pod koniec lipca 2020, a pierwszy odcinek powinien pojawić się we wrześniu. 

The Voice of Poland - castingi
Najnowsze