The Voice of Poland 11 - NOKAUTY. Kiedy są i o co chodzi? [ZASADY]

2020-10-31 17:59 AW
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja The Voice of Poland dopiero się rozkręca! W tej edycji nie tylko mocno zmienił się skład trenerów, ale też zasady podczas Przesłuchań w ciemno, kiedy to trenerzy mieli możliwość blokowania się nawzajem! Ten etap mamy już za sobą, a z niego uczestnicy zakwalifikowali się do Bitew, po których już tylko Nokauty dzielą ich od odcinków na żywo.

The Voice of Poland 11 - NOKAUTY. Kiedy są i o co chodzi? [ZASADY]. Dla fanów muzycznego show Telewizji Polskiej jesień to bez wątpienia ulubiona pora roku, ponieważ to właśnie jesienią co roku z zapartym tchem mogą śledzić kolejne zmagania uczestników The Voice of Poland. Tym razem utalentowani wokaliści mogli trafić pod opiekę Tomsona i Barona, Edyty Górniak, Michała Szpaka lub Urszuli Dudziak. Wiele się jednak mogło zmienić w składach drużyn podczas etapu Bitew, kiedy to trenerzy mieli okazję do kradzieży, czyli przyjęcia pod swoje skrzydła osoby, która okazała się gorsza w swojej bitwie. Im dłużej trwa edycja The Voice of Poland, tym bliżej do odcinków na żywo i finału. A wtedy kontrolę nad losami uczestników przejmują także widzowie! Już wkrótce dowiemy się, kto powtórzy zeszłoroczny sukces Alicji Szemplińskiej.

The Voice of Poland 11 - NOKAUTY. Kiedy są i o co chodzi? [ZASADY]

Nokauty następują bezpośrednio po etapie Bitew. W 11 edycji The Voice of Poland Bitwy kończą się 31 października, co oznacza, że Nokauty rozpoczną się 7 listopada. Tego dnia się rozpoczną i jednocześnie zakończą, dlatego że na etap Nokautów składa się tylko jeden odcinek. Zasady są następujące - każdy z członków drużyny wykonuje wybrany utwór. Po swoim występie siada na jednym z czterech krzeseł i obserwuje, jak radzą sobie pozostali uczestnicy. To od trenerów zależy, czy zdecyduje się zastąpić osobę na krześle innym uczestnikiem, czy gwarantuje mu przejście do kolejnego etapu. A kolejny etap do odcinki na żywo!

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze