The Voice of Poland 11 - kto wygra? Sprawdziliśmy, który trener ma największe szanse!

2020-11-01 20:15 AW
The Voice of Poland
Autor: Piotr Molecki/East News

Jedenasta edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze, a o zwycięstwo walczy kolejna grupa niezwykle utalentowanych wokalistów. Wybranie tylko jednej osoby, która wygra tę edycję muzycznego show, będzie z pewnością niezwykle trudne, a walka między uczestnikami jest bardzo wyrównana. Już niebawem przekonamy się, kto powtórzy zeszłoroczny sukces Alicji Szemplińskiej.

The Voice of Poland 11 - kto wygra? Sprawdziliśmy, który z trenerów ma największe szanse na to, że to właśnie osoba z jego drużyny będzie świętować zwycięstwo w tej edycji programu. The Voice of Poland to nie tylko rywalizacja pomiędzy uczestnikami muzycznego show, ale także w pewnym stopniu pomiędzy trenerami! To od nich zależy bowiem, jakie utwory wybiorą dla członków swoich drużyn i jak uda im się przygotować ich do kolejnych etapów rywalizacji. Od trenerów zależy także, kogo zdecydują się przepuścić dalej i kto koniec końców będzie walczył w odcinkach na żywo. Ich odpowiedzialność w The Voice of Poland jest więc naprawdę bardzo duża! W tej edycji na charakterystycznych fotelach mamy zestaw trenerów, jakiego w tym programie jeszcze nie było, uczestnikami opiekują się Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Michał Szpak.

The Voice of Poland 11 - kto wygra? Sprawdziliśmy, który trener ma największe szanse

Ta edycja The Voice of Poland jest pod względem zwycięstw trenerów bardzo wyrównana, ponieważ każdemu z nich raz udało się doprowadzić uczestnika ze swojej drużyny do zwycięstwa. Jako pierwszy dokonał tego Michał Szpak - w 8. edycji programu wygrała jego podopieczna Marta Gałuszewska. Tuż po nim zwycięstwo świętowała Edyta Górniak, która pomogła w wygranej Roksanie Węgiel w pierwszej edycji The Voice Kids. Następnie przyszła kolej na Tomsona i Barona, z pomocą których 10. edycję The Voice of Poland wygrała Alicja Szemplińska. Do wygranej uczestniczki ze swojej drużyny, Krystynę, Jolantę i Elżbietę Szydłowskie, udało się doprowadzić także Urszuli Dudziak w pierwszej edycji The Voice Senior.

Rywalizacja między trenerami jest naprawdę niezwykle wyrównana. Statystycznie największa liczbę wygranych w Voice ma Urszula Dudziak, jednak ma też najmniejsze doświadczenie w roli trenerki. Tomson i Baron najczęściej ze wszystkich zasiadali na trenerskich fotelach, a mimo to mają na koncie tylko jedno zwycięstwo. Edyta Górniak jest trenerką po raz piąty, jednak uczestniczka z jej drużyny wygrała dopiero w The Voice Kids. Wydaje się więc, że lekką przewagę może mieć Michał Szpak, który trenerem jest teraz po raz czwarty. Dotychczas udało mu się raz doprowadzić do zwycięstwa, a w pozostałych dwóch edycjach uczestnicy z jego drużyny zajmowali drugie miejsce. Czy rzeczywiście i tym razem uczestnik Michała Szpaka zajdzie tak daleko? Tego dowiemy się już na początku grudnia!

Michał Szczygieł walczył, by nie odbiła mu sodówka. Artysta czuje, że powtórzy sukces hitu Nic tu po mnie [WYWIAD]
Najnowsze