The Voice of Poland 10 - trenerzy jako SENIORZY. Kto wygląda najlepiej?

2019-11-07 11:15 MK
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe

The Voice to format, który spotkał się z uznaniem telewidzów na całym świecie, również w Polsce. Do tej pory, Polacy mieli okazję oglądać tylko The Voice of Poland oraz The Voice Kids. Już niebawem wystartuje kolejne wersja talent show, tym razem dedykowana starszym uczestnikom - The Voice Senior. Z tej okazji, produkcja postanowiła sprawdzić, jak trenerzy dziesiątej edycji VoP wyglądać będą w przyszłości. Zobacz efekty na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - trenerzy w wersji seniorzy rozbawią was do łez. Efekt postarzania się to jedno z ulubionych działań wielu internautów, które co jakiś czas zyskuje na popularności. Wystarczy wspomnieć, jak kilka miesięcy temu, w mediach społecznościowych zauważalny był trend publikowania zdjęć z przyszłości, których uzyskanie było możliwe za pośrednictwem cieszącej się ogromną popularnością aplikacji FaceApp. Zdjęcia pokazujące, jak możemy wyglądać za kilkadziesiąt lat umieszczali na swoich profilach zarówno celebryci, jak i osoby prywatne. W związku z tym, że po zakończeniu dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland, na antenie telewizyjnej Dwójki będziemy mogli śledzić nowy format The Voice Senior, producenci muzycznego show postanowili sprawdzić, jak obecni jurorzy w składzie: Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron z Afromental wyglądać będą w wieku uczestników zgłaszających się do nowego programu. Zamieszczone w sieci zdjęcie rozbawiło internautów.

The Voice of Poland - trenerzy jako seniorzy

Przerobiona fotografia pojawiła się na oficjalnym fanpage'u The Voice of Poland i w zaledwie kilka godzin, zareagowało na nią kilka tysięcy internautów. W komentarzach pod zdjęciem, fani programu żartowali sobie, że tak szybkie zestarzenie się to efekt stresu, z jakim w ostatnim czasie musieli zmierzyć się jurorzy. W poprzednich odcinkach, decydowali oni bowiem, którzy członkowie ich drużyn dostaną szansę do zaprezentowania się w odcinkach na żywo. Kto będzie najlepiej wyglądającym seniorem? Zobaczcie poniżej.

Pierwszy odcinek The Voice Senior zostanie wyemitowany 7 grudnia 2019 roku.

Najnowsze