The Voice of Poland 10 - FINAŁ. Kto wygra jubileuszową edycję? GŁOSOWANIE

2019-11-30 15:27 A.D.
The Voice of Poland 2019: KIEDY następny odcinek? Co się będzie działo?
Autor: Waldemar Kompała / TVP The Voice of Poland 2019: KIEDY następny odcinek? Co się będzie działo?

Dziesiąta edycja programu The Voice of Poland dobiega powoli końca. Udział w niej biorą wokaliści, którzy marzą o tym, aby osiągnąć sukces na miarę Natalii Nykiel, Ani Karwan czy też Mateusza Ziółko. Już niebawem poznamy kolejnego wielkiego zwycięzcę muzycznego show. Kto nim zostanie? na ESKA.pl możecie wytypować swojego faworyta! Czy wybór czytelników pokryje się z głosami widzów?

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które miały szansę zaprezentować swój talent przed jury. Teraz została ich już tylko czwórka! Za nami półfinał 10 edycji, który odbył się 23 listopada. Trenerzy podjęli niezwykle trudne decyzje, które ponownie nie do końca pokrywały się z wyborami widzów. Poznaliśmy tych, którzy już teraz osiągnęli więcej, niż każdy z nas może sobie wymarzyć. Przed uczestnikami jednak najważniejsze wyzwanie, ostatnia prosta na drodze do wygrania dziesiątej edycji muzycznego show. Do ścisłej czwórki najlepszych dostali się:

  • z drużyny Michała Szpaka - Daria Reczek
  • z drużyny Margaret - Tadeusz Seibert
  • z drużyny Tomsona i Barona - Alicja Szemplińska
  • z drużyny Kamila Bednarka - Damian Kulej

W finałowym odcinku zaprezentują po raz pierwszy nie covery, a swoje single. Piosenki z The Voice of Poland niejednokrotnie stawały się hitami. Kto z nich zasłuży na miano najlepszego głosu w Polsce?

Voice of Poland 10 - kto wygra show? GŁOSOWANIE

Kto zwycięży w 10 edycji programu? Zagłosujcie już teraz na swojego faworyta! Ankietę znajdziecie poniżej. Dobrze się zastanówcie, bo wybór jest tym razem niezwykle trudny! 

Najnowsze