The Voice Kids - Tomson i Baron zdradzają szczegóły programu

2017-12-14 15:27
The Voice Kids - Tomson i Baron zdradzają szczegóły programu
Autor: fot. materiały prasowe The Voice Kids

Dziecięca edycja jednego z ulubionych show Polaków już niedługo! Posłuchajcie jakie szczegóły przed premierą The Voice Kids zdradzają Tomson i Baron.

The Voice Kids - Tomson i Baron zdradzają szczegóły programu, na który czeka teraz wielu Polaków! Dziecięca edycja muzycznego show zadebiutuje już 1 stycznia na antenie Telewizyjnej Dwójki. W roli Trenerów zobaczymy miedzy innymi zakręcony duet chłopaków z Afro. Jesteście ciekawi, co myślą o uczestnikach i jak sobie poradzą z rezolutnymi i rozśpiewanymi dzieciakami?

Edyta Górniak w The Voice Kids. Co powiedziała o uczestnikach i programie?

Autor: brak danych

  Przygotowania do premiery The Voice Kids ruszyły pełną parą. W fotelach trenerskich pierwszej polskiej edycji muzycznego talent show, obok Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, zasiądzie diva polskiej muzyki rozrywkowej - Edyta Górniak. Jesteście ciekawi co myśli

The Voice Kids - Tomson i Baron zapowiadają emocje

Tworzymy historię, ponieważ 1 edycja The Voice Kids zapowiada się naprawdę genialnie - mówi Tomson. Dzieciaki chcą na tej scenie się pojawić i ją roznieść w pył - dorzuca Baron. Jeśli wierzyć słowom jurorów, możemy się spodziewać naprawdę wspaniałego show! Jakie jeszcze szczegóły o The Voice Kids zdradzają Tomson i Baron? Zobaczcie w poniższym wideo zza kulis programu.

 

Najnowsze