The Voice Kids – Edyta Górniak dołącza do jury?

2017-07-06 15:10

The Voice Kids - pierwsza polska edycja muzycznego show trafi do TV na początku 2018 roku. Kto zasiądzie w jury? 

The Voice Kids wkrótce trafi na ekrany polskich telewizorów. Pierwsza polska edycja muzycznego show dla dzieci będzie wyglądać bardzo podobnie do niezwykle popularnego programu Voice of Poland. Chociaż TVP prowadzi już przesłuchania to na razie nie znamy wielu szczegółów dotyczących The Voice Kids. W mediach jednak trwa obstawianie, kto zasiądzie w jury programu. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl jedną z jurorek ma być Edyta Górniak.

Edyta Górniak w The Voice Kids?

Wokalistka ma duże doświadczenie nie tylko sceniczne, ale także to, które potrzebne jest do oceniania innych. Przypomnijmy, że Edyta Górniak była w jury m.in The Voice of Poland czy Hit, Hit, Hurra - programie skierowanym właśnie dla dzieci.

The Voice Kids - jury

Wcześniej w mediach mówiono też o innych gwiazdach, które mają znaleźć się w jury The Voice Kids. Jak wynika z doniesień młode wokalne talenty oprócz Edyty Górniak oceniać mają też Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Dawid Kwiatkowski. Czy te informacje się potwierdzą? Tego powinniśmy dowidzieć się wkrótce, ponieważ Telewizja Polska już prowadzi castingi do nowego programu TVP2.

The Voice Kids w TV - wiemy kiedy premiera nowego show!

Autor: brak danych

The Voice Kids to program skierowany do najmłodszych muzycznych talentów. Można powiedzieć, że show jest młodszą siostrą programu The Voice, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jesienią tego roku zobaczymy w TVP 2 już &oac;

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze