Tomson i Baron

i

Autor: AKPA

The Voice Kids 6 - drużyna Tomsona i Barona. Kto jest w ekipie chłopaków?

2023-02-23 14:32

The Voice Kids to program, na który zawsze czeka wiele osób! Tomson i Baron są już weteranami tego show. Zasiedli w jury wszystkich dotychczasowych edycji.. Nie inaczej jest w 6. sezonie. Czy uda im się zgarnąć talent, który doprowadzi ich do zwycięstwa? Oto lista uczestników, którzy znaleźli się w ich drużynie.

The Voice Kids powraca, aby znaleźć nowy młody talent w Polsce. Tutaj znajdziecie informacje o tym, kto dołączył do ekipy chłopaków z Afromental! Tomson i Baron są trenerami w The Voice Kids od pierwszej edycji programu. Oprócz nich tylko Dawida Kwiatkowskiego można było oglądać we wszystkich sezonach. Warto jednak zaznaczyć, że Tomson i Baron biorą udział także w dorosłej wersji The Voice. Łącznie mogliśmy oglądać ich w kilkunastu edycjach tego formatu. Choć w The Voice of Poland dwa razy udało im się doprowadzić swojego podopiecznego do zwycięstwa, w The Voice Kids dokonali tego raz. W 4. edycji była to Sara James, o której teraz mówi cała Polska. Kto tym razem trafi pod ich skrzydła?

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Sara James o udziale w amerykańskiej edycji „Mam Talent”

The Voice Kids 6 - DRUŻYNA Tomsona i Barona [LISTA UCZESTNIKÓW]

Lista uczestników, którzy znajdą się w drużynie chłopaków z Afromental, będzie aktualizowana na bieżąco w tym miejscu.

The Voice Kids 6 - trenerzy. Kto w jury nowej edycji?

The Voice Kids 6 - kiedy i gdzie oglądać?

Podobnie jak w poprzednich latach odcinki The Voice Kids są emitowane w sobotnie wieczory. Będzie można je oglądać o godzinie 20:00 w TVP2. Program mogą oglądać także internauci. Epizody dostępne będą w aplikacji TVP VOD oraz na stronie vod.tvp.pl.