The Voice Kids 4 - zasady w finale. Jak będzie wyglądać ostatni odcinek show?

The Voice Kids
Autor: Fot. Jan Bogacz / TVP

Finał The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami! Jak zatem będzie wyglądał ostateczny odcinek muzycznego show? Na jakich zasadach odbędzie się finał czwartej edycji The Voice Kids? Zasady i szczegóły związane z finałem znajdziecie poniżej!

The Voice Kids 4 - finał zbliża się wielkimi krokami! Na jakich zasadach rozegra się ostatni odcinek muzycznego show? Jako, że premiera finałowego odcinka The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy sprawdzić, na jakich dokładnie zasadach będzie odbywać się tegoroczny finał. Po dziewięciu tygodniach niezwykle ambitnej i zaciętej rywalizacji, nadszedł czas na wielki finał 4. edycji The Voice Kids. Zasady ostatniego odcinka okazują się być banalnie proste!

Otóż już najbliższym odcinku, czyli w sobotę 17 kwietnia 2021 będziemy mieli szansę oglądać występy trzech uczestników, którzy zakwalifikowali się do finału show. W tym przypadku mowa o 10-letniej Tatianie Kopali z drużyny Cleo, 12-letniej Sarze Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letnim Olku Klemblaskim z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie oni zostali w tym roku finalistami The Voice Kids 4, jednak zwycięzca może być tylko jeden! Więcej o zasadach finału przeczytacie poniżej. 

The Voice Kids 4 - zasady w finale 

Finał The Voice Kids 4 wyemitowany będzie już w najbliższą sobotę, 17 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 w TVP2. Podczas finałowego odcinka każdy finalista zaśpiewa dwa utwory - jeden w języku polskim, jeden w języku angielskim. O tym, kto w tym roku wygra The Voice Kids 4, zadecydują widzowie, głosując na swojego faworyta za pośrednictwem sms. Zwycięzca 4. edycji rozśpiewanego show uzyska tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce, a także 50 tysięcy złotych na dalsze rozwijanie się w tym kierunku. 

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu
Najnowsze