The Voice Kids 4 - kiedy pierwszy odcinek czwartej edycji? Znamy oficjalną datę!

The Voice Kids
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 2021 zbliża się wielkimi krokami! To już czwarta edycja muzycznego show, które skrada serca widzów i pozwala śledzić losy młodych uczestników! Kiedy rozpocznie się nowa edycja programu i gdzie oglądać pierwszy odcinek? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami! Czwarty sezon muzycznego talent show, które jest furtką do dalszej kariery dla wielu młodych uczestników zapowiedziano już na koniec lutego 2021! Na muzyczny program wyczekuje wielu wiernych widzów, którzy od początku jego istnienia śledzą losy utalentowanych dzieciaków. Data The Voice Kids 4 długo nie była znana, jednak w końcu pojawiły się w sieci informacje związane ze startem show. The Voice Kids 4 wystartuje 27 lutego 2021 roku, a pierwszy odcinek rozpocznie się o godzinie 20:00! Już niebawem będziemy mogli znowu dzielić emocje z uczestnikami programu.

The Voice Kids 4 będzie inną edycją niż zwykle? Ten sezon będzie znacznie różnił się od poprzednich, ponieważ w nowej edycji nie będzie występował już JDabrowsky, którego znamy w roli prowadzącego show! Kto go zastąpi? Na ten moment nie pojawiły się żadne oficjalne informacje w tej kwestii. 

The Voice Kids 4 - kiedy pierwszy odcinek?

The Voice Kida 4 rusza już niebawem! Pierwszy odcinek nowej edycji zostanie wyemitowany już 27 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Na fotelach jurorów po raz kolejny zasiądą Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także zgrany duet Tomson i Baron.

Zwycięzcy The Voice Kids. Te młode gwiazdy robią wielką karierę
Najnowsze