The Voice Kids 4 - będzie kolejna edycja show! Kto zasiądzie w jury? Kiedy premiera?

2019-10-16 11:19 A.D.
The Voice Kids 2
Autor: materiał prasowy

The Voice Kids to telewizyjny hit, który zachwyca miliony widzów na całym świecie. Zimą 2019/2020 ruszy kolejna edycja niezwykłego show dla dzieci w Polsce. Po raz trzeci zdolne dzieciaki zmierzą się na scenie w muzycznych pojedynkach. Wiadomo już, że nie będzie to ostatni raz! Telewizja Polska podjęła właśnie decyzję o kontynuacji programu! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

The Voice Kids to program, dzięki któremu swoje skrzydła mogła rozwinąć między innymi Roksana Węgiel. Show jest adaptacją międzynarodowego formatu „The Voice” stworzonego przez Johna de Mola, a w zasadzie jedną z jego wariacji. Muzyczne zmagania małoletnich cieszą się powodzeniem na całym świecie. Format szczególnie dobrze sprawdza się we Francji i Niemczech. Z programu wywodzi się między innymi Carla, która reprezentować będzie Francję na Eurowizji Junior 2019. W Polskiej edycji pojawiła się nasza Viki Gabor. 

The Voice Kids 4 - kiedy nowa edycja?

Czwarta edycja show przewidywana jest na przełom roku 2020/2021. Prócz The Voice Kids na antenę powrócą również The Voice Senior i The Voice of Poland. Szykują sie kolejne wielkie emocje! 

The Voice Kids 4 - trenerzy. Kto na fotelach jury? 

Nie wiemy, kogo zobaczymy w kolejnej edycji The Voice Kids. Możliwe, że skład jurorski ulegnie niewielkim zmianom. W 3 edycji ponownie fotele objęli Cleo, Afromenta i Dawid Kwiatkowski.

Najnowsze