The Voice Kids 3 - zasady w finale. Jak będzie wyglądać ostatni odcinek show?

2020-02-22 17:25 MK
The Voice Kids 3
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Choć ciężko w to uwierzyć, przed nami ostatni, finałowy odcinek trzeciej edycji The Voice Kids. Po blisko dwóch miesiącach śledzenia losów uczestników, dowiemy się, który z nich, zdaniem widzów, najbardziej zasłużył na tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Na ESKA.pl możecie przeczytać już teraz, w jaki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca. Zasady finału The Voice Kids prezentujemy w artykule. Sprawdzajcie koniecznie!

The Voice Kids - finał programu zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę, 22 lutego, dowiemy się, który z podopiecznych Cleo, Dawida Kwiatkowskiego bądź Tomsona i Barona okaże się trzecim zwycięzcą popularnego programu. Już pierwsza edycja The Voice Kids, która zadebiutowała na antenie telewizyjnej Dwójki w 2018 roku, pokazała, że format jest prawdziwą kuźnią talentów. To właśnie w nim swoje kariery zaczynały między innymi: Roksana Węgiel, Viki Gabor, AniKa Dąbrowska czy też Zuza Jabłońska. Kto już za chwilę dołączy do tego zacnego grona?

Trzecia edycja The Voice Kids zadebiutowała w środę, 1 stycznia 2020 roku. Już pierwszy odcinek udowodnił, że kolejna odsłona hitowego show nie odstaje poziomem od swoich poprzedników. Wielu uczestników zostało nawet docenionych na arenie międzynarodowej! Mowa między innymi o Marcinie Maciejczaku, Wiktorii Zwolińskiej oraz Natalii Kawalec, którzy awansowali do ścisłego finału. W ostatnim odcinku zobaczymy zmagania łącznie dziewięciorga dzieci - po trzech z każdej drużyny.

Kim są finaliści The Voice Kids?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice Kids - zasady finału

Jak będzie przebiegał wielki finał „The Voice Kids”? W pierwszym etapie na scenie zaprezentuje się troje uczestników z drużyny każdego trenera. Po występach Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą jedną osobę, która przejdzie do drugiego i ostatecznego starcia. Troje uczestników zaśpiewa utwór solo, duet ze swoim trenerem oraz zaprezentuje swój singiel. O tym, kto zwycięży program zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Najlepszy z najlepszych otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce trzeciej edycji The Voice Kids oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

Najnowsze