The Voice Kids 3 - trenerzy. Kim są Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron?

2020-02-22 18:07 MK
The Voice Kids
Autor: screen Facebook/The Voice Kids TVP

Na powrót The Voice Kids czekają miliony telewidzów. Już niebawem przekonamy się, kto będzie walczył o zwycięstwo w trzeciej edycji cieszącego się wielką popularnością talent show. Występy uczestników w kolejnej odsłonie programu oceniać będzie jury w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Co wiemy o każdym z nich? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice Kids 3 - trenerzy kolejnej edycji hitowego formatu telewizyjnej Dwójki zostali ujawnieni. Wiadomo już, że o pozyskanie utalentowanych uczestników do swojej drużyny walczyć będą Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz chłopaki z Afromental - Tomson i Baron. Cała czwórka ma już doświadczenie w ocenianiu innych, bowiem to właśnie oni wchodzili w skład panelu jurorskiego zeszłej edycji, którą wygrała AniKa Dąbrowska. Wszystko wskazuje na to, że trzecia odsłona polskiej wersji The Voice Kids może być jeszcze bardziej ekscytująca od poprzednich. Podczas Przesłuchań w ciemno, widzowie na pewno zobaczą Lizę Misnikovą, czyli reprezentantkę Białorusi podczas tegorocznej Eurowizji Junior, jak również Marcina Maciejczaka - utalentowanego chłopaka, który brał już udział w programie Mam Talent, a swoim występem poruszył do łez Agnieszkę Chylińską.

Zanim widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów, o losach uczestników będą decydować jurorzy. Co wiemy o każdym z nich?

Cleo - to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Każdy z jej utworów szybko staje się hitem, a nakręcone do nich teledyski generują dziesiątki milionów wyświetleń. Joanna Klepko, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, jest najczęściej wyszukiwaną artystką 2019 roku w serwisie VEVO.

Dawid Kwiatkowski - gdy zaczynał karierę, miał zaledwie kilkanaście lat, a publiczność porównywała go do Justina Biebera. Szybko udowodnił jednak, że posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Doświadczenie, jakie zbierał od najmłodszych lat z pewnością pomoże mu w prowadzeniu swojej grupy w programie.

Tomson i Baron - członkowie grupy Afromental to prawdziwe ikony formatu The Voice. To właśnie oni posiadają największe doświadczenie w ocenianiu innych, bowiem spośród wszystkich pozostałych trenerów The Voice of Poland, najwięcej razy pełnili tę funkcję. W jubileuszowej edycji, doprowadzili do zwycięstwa Alicję Szemplińską. Również Viki Gabor była podopieczną chłopaków w The Voice Kids.

Najnowsze