The Voice Kids 3 - głosowanie SMS. Na jaki numer wysłać?

2020-02-22 21:40 MK
Natalia Kawalec, Szymon Lubicki, Wiktoria Zwolińska
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Tak samo trzecia edycja The Voice Kids. Przed nami ostatni odcinek najpopularniejszego muzycznego show, w którym udział wzięły utalentowane wokalnie dzieciaki. Jak głosować na swoich faworytów? Na ESKA.pl dowiecie się, na jaki numer wysłać SMS, by pomóc swojemu ulubieńcowi z zwycięstwie. Sprawdźcie koniecznie!

The Voice Kids 3 - głosowanie SMS zadecyduje o tym, kto okaże się trzecim zwycięzcą talent show, w którym swoje wokalne możliwości prezentują najmłodsi. Po blisko dwóch miesiącach śledzenia zmagań uczestników, najpierw w Przesłuchaniach w ciemno, później w Bitwach, a na końcu w Sing-Offach, to właśnie widzowie będą mieli decydujący głos w finale The Voice Kids, który już 22 lutego 2020 roku.

Trzecia edycja The Voice Kids zadebiutowała na antenie telewizyjnej Dwójki w środę, 1 stycznia 2020 roku, natomiast kolejne odcinki można było oglądać co sobotę. Już pierwszy odcinek pokazał, że mimo dwóch edycji show, w Polsce wciąż jest jeszcze wiele młodych, nieodkrytych talentów. Kto zrobi karierę, tak jak Roksana Węgiel i Viki Gabor? Dowiemy się już niebawem!

Z pewnością, wzięcie udziału w The Voice Kids bardzo pomaga w rozpoczęciu profesjonalnej kariery, a także umożliwia wystartowanie w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Poza Roxie i Viki, na Eurowizji Junior mogliśmy zobaczyć m.in. Carlę z Francji czy Melani z Hiszpanii, które również rozpoczynały kariery w formacie.

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice Kids 3 - głosowanie SMS

Dla wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć swojego ulubieńca, a nie wiedzą jak to zrobić, na ESKA.pl prezentujemy ściągę. Poniżej znajdziecie numer telefonu, pod który trzeba wysłać SMS z numerem swojego ulubieńca.

Numer: 7350

- SMS o treści 1 jeżeli chcecie zagłosować na Hanię

- SMS o treści 2 jeżeli chcecie zagłosować na Natalię

- SMS o treści 3 jeżeli chcecie zagłosować na Marcina

Niech wygra najlepszy!

Najnowsze