The Voice Kids 2 - single uczestników. Co zaśpiewają w finale 23.02.2019?

2019-02-24 9:28
The Voice Kids 2
Autor: screen Facebook/The Voice Kids

To już ostatni odcinek drugiej edycji The Voice Kids. Muzyczne show dla dzieci przyciągnęło uwagę nie tylko najmłodszych. Dorośli widzowie z przyjemnością podziwiali niezwykle uzdolnione dzieciaki, które walczą o spełnienie swoich marzeń o wielkiej karierze. I chociaż samo dostanie się do programu, już jest pewnego rodzaju zwycięstwem, to wygrać może tylko jedno z nich. Podczas odcinka na żywo finałowa trójka zaprezentuje własne single. Co usłyszymy?

Finał The Voice Kids 2 to wyjątkowe wydarzenie. Już niebawem poznamy następcę Roksany Węgiel, która zwyciężyła w poprzedniej edycji. Każdy z trenerów wytypuje spośród swojej najlepszej trójki uczestników tego jednego, który zawalczy o zaszczyt zostania najlepszym młodym głosem w Polsce. Specjalnie dla nich napisane zostały wyjątkowe piosenki. Co zaśpiewają finaliści? 

Przeczytaj też: Igor Sobierajski gra HIT ROKSANY WĘGIEL. Nowy cover niewidomego chłopca!

The Voice Kids 2 - single uczestników 

Single uczestników poznaliśmy podczas odcinka na żywo już w sobotę 23.03.2019. Będą to nowe piosenki, napisane specjalnie dla finałowej trójki. Wszyscy będą mogli zaprezentować je publiczności. Zwycięzca wyda nie tylko singiel, ale i teledysk do niego stworzony. Przy komponowaniu utworów często pomagają rodzice uczestników, a nawet trenerzy. Tak było podczas pierwszej edycji The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski stworzył tekst do piosenki napisanej dla swojego finalisty - Antka Scardiny. 

Artykuł aktualizowany na bieżąco.

Zobacz też: Uczestnicy The Voice Kids 2 w powalającym coverze Shallow!

The Voice Kids 2 - single finalistów

Każdy z finalistów wykonał własny singiel. Ania Dąbrowska zaśpiewała Małe skrzydła. Tekst piosenki napisała dla niej specjalnie Cleo. Time to z kolei utwór stworzony dla Wiktorii Gabor. Paweł Szymański wykonał piosenkę 10 lat, którą zadedykował swoim rodzicom. Singli posłuchać możecie poniżej. 

Najnowsze