The Voice Kids 2 - FINAŁ. Relacja na żywo online 23.02.2019

2019-02-23 18:25
The Voice Kids
Autor: WBF The Voice Kids

The Voice Kids to ulubiony program widzów TVP 2. Uzdolnione dzieciaki walczą o swoją szansę zaistnienia na wielkiej scenie. Już dziś 23.02.2019 poznamy zwycięzcę drugiej edycji muzycznego show. Kto rozpocznie wielką karierę tak jak przed rokiem Roksana Węgiel? Na ESKA.pl możecie śledzić finał online! Specjalnie dla was prowadzimy relację na żywo!

Finał The Voice Kids 2 na żywo online możecie śledzić na ESKA.pl! 23.02.2019 poznamy zwycięzcę drugiej edycji muzycznego show dla dzieci. O prestiżową nagrodę walczą dzieciaki z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Jurorzy wybrali finałową dziewiątkę, spośród której wytypują najlepszą tróję. To ona zaprezentuje single i powalczy o głosy widzów. Śledźcie z nami na bieżąco, co dzieje się w programie! Relację rozpoczniemy o godzinie 20.05. 

Zobacz też: The Voice Kids 3? Kiedy kolejna edycja programu?

Na żywo

The Voice Kids 2 - FINAŁ NA ŻYWO

20:05

Rozpoczynamy finał The Voice Kids 2!

20:07

Finałowy odcinek rozpoczęli uczestnicy z grupy Dawida Kwiatkowskiego z piosenką Fun - We Are Young. Dołączyli do nich Tomson i Baron oraz ich trójka w piosence The Score - Legend. Ostatnia była grupa Cleo z hitem Shake It Off. 

20:10

Z publicznością w studiu i przed telewizorami powitali się prowadzący. Przedstawieni zostali również trenerzy, którzy mogli zabrać głos.

-To mój debiut, ale również taka emocjonalna podróż - powiedziała Cleo

20:15

Młodzi artyści wyruszyli w podróż do Bukowiny by się zrelaksować. Mogliśmy zobaczyć materiał z ich szalonej wyprawy. Widać, że bawili się świetnie! Nauczyli się również śpiewać po góralsku! 

20:18

Lena Marzec wkroczyła na scenę jako pierwsza. Wykonuje utwór Beyonce - Listen. Ta dziewczyna nie oboi się niczego! 

20:21

Pracowitość Leny zachwyciła trenerów. Otrzymała same pozytywne słowa! W małym ciele jest bardzo dużo fajnego głosu. Przyszła pora na Michała Szczurka, który wykona utwór Na chwilę z repertuaru Grzegorza Hyżego. 

20:27

Michał wysłuchał opinii trenerów. Wszyscy byli zachwyceni! Michał 'pojechał' na tym numerze. Za chwilę na scenę wkroczy Wiktora Gabor. 

20:30

Wiktora wkroczyła na scenę. Jej rodzice kibicują jej w studiu, a humor ich nie opuszcza. Wiki śpiewa utwór Jessie J - Who You Are. Jak sama powiedziała - Ta piosenka jest trochę o mnie. 

20:33

Wiktoria zachwyciła Dawida i Cleo. Tomson i Baron mają ciężki orzech do zgryzienia. Z tej fenomenalnej trójki muszą wybrać jednego. 

20:34

Przyszła pora na niespodziankę! Na scenie pojawił się HVRY! Oczywiście w hicie Personal!

20:38

Przyszła pora na wyniki... Tomson i Baron muszą zdecydować, kogo zabierają ze sobą do ścisłego finału. 

20:42

Poznaliśmy pierwszego uczestnika ŚCISŁEGO FINAŁU! Tomson i Baron wybrali... Wiktorię Gabor! 

20:44

Przyszła pora na drużynę Cleo. Zaczyna Karolina Kruk, która wykona Impossible z repertuaru Jamesa Arthura. Oczywiście na scenę nie wyjdzie bez gitary! 

20:48

Karolina zachwyciła wszystkich jurorów. - Jesteś kompletna - zaznaczył Baron! 

20:50

Teraz przyszła pora na Anię Dąbrowską. To bardzo ambitna wokalistka. Wykonuje dla nas piosenkę Świat się pomylił z repertuaru Patrycji Markowskiej. 

20:53

Dziewczyna wystąpiła boso i w białej sukience, co dodatkowo podkreśliło niezwykły klimat. Publiczność i jury bili brawo na stojąco! 

20:58

Przyszła pora na Adriana! Teraz to on oczaruje nas swoim głosem. Czy Boyz II men pomogą mu wygrać program? 

21:01

- Jesteś wspaniałym przykładem tego, jak w tym programie można się zmienić. I bardzo się ciesze Cleo, że dałaś mu szansę. - powiedział Dawid Kwiatkowski. Adrian 'obudził w sobie lwa'! 

21:03

W programie pojawiła się Zuza Jabłońska! Zaprosiła nas do brania udziału w jej akcji 'powiedz mi to w twarz'. To w niej walczymy z hejtem. 

21:05

Przyszła pora na kolejnego gościa. To Paulina Przybysz z dziećmi głuchoniemymi. Wspólnie wykonali piosenkę z filmu Zwierzogród! 

21:08

Przyszła pora na wyniki. Kto z drużyny Cleo dostanie się do ścisłego finału? 

21:10

Cleo musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Ze wszystkich była ogromnie dumna. Do ścisłego finału przeszła jednak Ania Dąbrowska! 

21:14

Przyszła pora na drużynę Dawida. Rozpoczyna Carla. Dziewczyna zaśpiewała Scars To Your Beautiful z repertuaru Alessiy Cary. 

21:17

Przyszła pora na oceny jurorów. Wszyscy byli zachwyceni! Carla otrzymała ogromne oklaski. 

21:21

Teraz na scenę wkracza Oliwer Szot. To zdecydowanie najbardziej uroczy z uczestników! Publiczność go uwielbia! Oliwer śpiewa piosenkę Weź nie pytaj Pawła Domagały. 

21:24

Oliwer zachwycił wszystkich! Ze słodkiego chłopca przeistoczył się w artystę! Jego występ oczarował trenerów. 

21:28

To już ostatni z uczestników drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Przyszła pora na Pawła Szymańskiego. Wykonuje piosenkę Aerosmith - I Don't Want to Miss a Thing.

21:31

Paweł zachwycił jury swoją odwagą i spojrzeniem. Czy pomoże mu to zdobyć miejsce w ścisłym finale? Za chwile dowiemy się kogo wybierze Dawid. 

21:33

Na scenie znów pojawił się HRVY, Ty razem możemy posłuchać jego najnowszego hitu. 

21:37

Przyszła pora na wyniki. Chłopaki z drużyny Dawida specjalnie z tej okazji zatańczyli dla publiki! 

21:39

Dawid podjął decyzję! Do ścisłego finału zabrał ze sobą... Pawła Szymańskiego! 

21:42

Poznaliśmy całą finałową trójkę. Przyszła pora na duety z jurorami. Wiktora Gabor zaśpiewa 'Human' z Tomsonem i Baronem. glosować na nią można pod numerem 7350 o treści 1. 

21:47

Teraz to trenerzy musieli zachęcić widzów do tego, by oddali głos na Wiktorię. Przyszła pora na kolejny wspólny występ. Tym razem na scenę wkraczają Cleo i Ania Dąbrowska. Wspólnie wykonały 'Hero'! 

21:49

Na Anię Dąbrowską można głosować wysyłając SMS o treści 2 na numer 7350. Tej ballady długo nie zapomnimy! 

21:54

Na scenę wkraczają Paweł Szymański i Dawid Kwiatkowski w utworze Mirrors. Na Pawła możecie głosować wysyłając SMS o treści 3 pod numer 7350. Justin Timberlake byłby dumny! 

22:00

Za chwilę zobaczymy na żywo wielki finał The Voice Kids. Gościem specjalnym będzie Roksana Węgiel! 

22:08

Zaczynamy odcinek na żywo! Zaraz dowiemy się kto wygra druga edycję The Voice Kids! 

22:09

Na scenie pojawiła się jedna z uczestniczek The Voice Kids 1 - Amelia! 

22:14

Przyszła pora na wybranie ulubieńca publiczności. 52 tysiące osób oddało swoje głosy w tegorocznym plebiscycie! Zwycięzcą jest Adam Kubera z drużyny Dawida! 

22:15

Wiktoria Gabor wystąpiła ze swoim pierwszym autorskim singlem - TIME. To pierwszy singiel w języku angielskim w historii programu! 

22:20

Przyszła pora na Anię Dąbrowską. Teraz nazywa się - Anika. W międzyczasie Antek zadaje pytania uczestnikom i jurorom. Ania śpiewa piosenkę Małe skrzydła, której tekst napisała dla niej Cleo. 

22:24

Swój singiel przestawi teraz Paweł Szymański z drużyny Dawida. Jego piosenka nosi tytuł 10 lat. 

22:29

Przyszła pora na kolejnych gości. Tym razem to 4Dremers, którzy niebawem wydają drugą płytę. Możecie ją kupić od 1 marca! Jeden z utworów napisali Cleo i Donatan! 

22:31

Na scenie pojawiła się zeszłoroczna zwyciężczyni - Roksana Węgiel! Tym razem w roli muzycznego gościa!

22:37

Przyszła pora na wyłonienie zwycięzcy drugiej edycji The Voice Kids. Na scenie pojawił się Jacek Kurski. Linie smsowe zostały zamknięte. 

22:40

Wiemy kto wygrał The Voice Kids 2! Zwycięzcą jest... Ania Dąbrowska! 

22:43

Ania Dąbrowska ponownie występuje na scenie ze swoim singlem Małe skrzydła. Ten występ i łzy zapamiętamy na zawsze!

Najnowsze