The Voice Kids 2 - Ania Dąbrowska wygra program? Mamy dowód!

2019-02-22 12:10
Ania Dąbrowska
Autor: YouTube/ The Voice Kids

The Voice Kids to niezwykły program, który zachwyca widzów niezależnie od wieku. Od 1 stycznia 2019 mogliśmy obserwować drugi sezon popularnego show. Uzdolnione dzieciaki walczyły o spełnienie swoich marzeń, a ich bronią był talent. Wspierali ich w tym przez kolejne tygodnie trenerzy. Kto zostanie najlepszym młodym głosem w Polsce? Sprawdźcie nasze przypuszczenia na ESKA.pl!

The Voice Kids 2 dobiega końca. W sobotę 23 lutego, podczas odcinka na żywo, poznamy zwycięzcę muzycznego show. Do ścisłego finału dostanie się jedynie trzech uczestników z dziewiątki wybranej przez trenera. O tym, kto zostanie najlepszym młodym głosem w Polsce, zadecydują widzowie. Jedną z faworytek jest Ania Dąbrowska z drużyny Cleo. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona zwycięży w programie. My mamy na to dowód!

Przeczytaj też: Ania Dąbrowska z The Voice Kids 2. Pozytywna dziewczyna podbiła serca jury i publiczności!

Ania Dąbrowska wygra The Voice Kids? Mamy dowód! 

Czy to  Ania Dąbrowska zwycięży w The Voice Kids 2? Dziewczyna ma spore szanse, by odnieść sukces, jak Roksana Węgiel! O to, kto wygra drugą edycję show, zapytaliśmy również was. W naszej sondzie mogliście zagłosować na każdego z finałowej dziewiątki. To własnie Ania otrzymała, aż 30% waszych głosów. Drugie miejsce zajął Oliwer Szot, który zdobył 7% waszych głosów. Trzecim miejscem podzieliły się Carla Fernandes i Lena Marzec. Wygląda na to, że i w tej edycji rządzą dziewczyny! Czy Ani uda się wygrać drugą edycję The Voice Kids? Dowiemy się już 23 lutego.

Przeczytaj też: Ania Dąbrowska z The Voice Kids mogła reprezentować nas na Eurowizji Junior! Jak wyglądał jej występ w preselekcjach?

Najnowsze