Gwen Stefani reakcja

i

Autor: fot. YouTube Gwen Stefani reakcja

The Voice 2015 Jordan Smith - Chandelier. Koleś ma niewiarygodny głos! Zobacz reakcje jurorów!

2015-09-25 2:10

Chandelier, to trudna piosenka, która kilkukrotnie była już coverowana, jednak nigdy w taki sposób, w jaki zrobił to Jordan Smith! Uczestnik amerykańskiego The Voice zachwycił wszystkich telewidzów! Posłuchaj jego niesamowitego głosu i zobacz jak zareagowali jurorzy! Nie zapomnicie tego występu.

The Voice 2015 Chandelier: 2 minuty wystarczyły do tego, by Jordan Smith znalazł się na głównych stronach najważniejszych zagranicznych serwisów. Warto zapamiętać tego artystę, ponieważ ma on szanse podbić listy przebojów na całym świecie. Jurorami amerykańskiej wersji The Voice są: Gwen Stefani, Blake Shelton, Adam Levine i Pharrell Williams. Ich mimika twarzy wyraziła poziom fascynacji młodym wokalistą. Was też urzeknie!

Reakcje jurorów na głos Jordana Smitha:

Nie bez powodu realizatorzy programu początkowo nie pokazywali osoby Jordana Smitha. Chodziło o wzbudzenie u telewidzów emocji, pozytywnych reakcji na wieść o tym, kto w tak niesamowity sposób śpiewa "Chandelier" Sii. No i taka zagrywka z pewnością się udała, bo to tak, jakby telewidz miał obrócony fotel. Poza tym mogliśmy zgadywać, czy śpiewa chłopak, czy dziewczyna - co na początku nie było wcale takie oczywiste! Sprawdź, jak zareagowali trenerzy, gdy zobaczyli Jordana Smitha!

Jako pierwszy swój fotel obrócił Blake Shelton. 

W tym samym czasie obrócili się Pharrell Williams i Gwen Stefani. 

Reakcja byłej wokalistki No Doubt mówi wszystko!

Z decyzją wciśnięcia 'guzika' najdłużej czekał Adam Levine. 

Adam Levine reakcja

i

Autor: fot. YouTube Adam Levine w The Voice

 

Jordan Smith - Chandelier:

Trzeba przyznać, że mało kto potrafi tak dobrze wykonać ta trudną piosenkę. W sieci jest mnóstwo coverów nagrania o tytułowym "żyrandolu", jednak żaden nie jest tak doskonały jak ten! Ostatecznie Jordan Smith na swojego trenera w dalszej części programu wybrał lidera Maroon 5 - Adama Levine! Posłuchajcie jak niewiarygodny głos posiada ten chłopak! 

 

Adamek vs Saleta online za darmo czy za opłatą? Gdzie i kiedy oglądać w TV i online?
Adamek - Saleta online: walka na żywo w Internecie. Za darmo czy płatnie? Gdzie obejrzeć?
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE