The Vamps w hicie Rihanny! Czy to ich najlepszy cover?

2017-08-08 15:36
The Vamps w hicie Rihanny! Czy to ich najlepszy cover?
Autor: fot. YouTube.com/The Vamps screen z filmu na YouTube DJ Khaled feat. Rihanna & Tyson Tiler - Wild Thoughts (Cover by The Vamps)

The Vamps znakomicie zaśpiewali hit Wild Thoughts! Czy to ich najlepszy cover? Zdecydujcie w głosowaniu na ESKA.pl!

The Vamps w coverze hitu Rihanny wypadli znakomicie! Najlepiej świadczą o tym komentarze pod opublikowanym na YouTube video. Zespół z Wielkiej Brytanii ma na koncie wiele wyjątkowych coverów znanych hitów. W przeszłości stworzyli swoją wersję singla Sorry, Rockabye czy Shape Of You. Czy ze wszystkich przeróbek, to ta najnowsza jest najlepsza? 

The Vamps - cover hitu Rihanny

Zespół The Vamps aktualnie promuje swoją trzecią płytę Night & Day. Nie wyszli jednak ze studia nagraniowego, bo stworzyli cover jednego z największych hitów wakacji 2017 - Wild Thoughts, DJ-a Khaleda i Rihanny. Zdecydowanie w tej wersji każdy z "Wampirów" pokazał swoją mocną stronę. Przekonajcie się już teraz, a poniżej artykułu zdecydujcie czy to ich najlepszy cover w karierze.

 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze