The Vamps - Move My Way: nowości muzyczne 2014 od zespołu na ESKA.pl! Tak będzie brzmieć płyta? [AUDIO]

2014-04-11 17:35

Jedna z nowych piosenek The Vamps zatytułowana Move My Way znalazła się w sieci jeszcze przed premierą płyty Meet The Vamps. ESKA.pl Move My Way prezentuje jako nowość muzyczną 2014 do posłuchania już teraz. Czy właśnie tak będzie brzmieć debiutancki krążek zespołu? Sprawdźcie i zobaczcie, kiedy premiera Meet The Vamps!

Nowości muzyczne 2014 na ESKA.pl tym razem od The Vamps za sprawą ich nowej piosenki Move My Way, którą w całości możemy posłuchać jeszcze przed premierą płyty Meet The Vamps.

Kawałek oczywiście prezentujemy w wersji audio poniżej. To jeden z 15 utworów, które znajdą się na trackliście Meet The Vamps.

Nie da się nie zauważyć, że Move My Way The Vamps pasuje klimatem do promujących krążek singli, takich jak Can We Dance, Wild Heart czy też Last Night. Osadzone na gitarowym fundamencie numery łatwo zapadają w pamięć i szybko zdobywają serca słuchaczy.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Meet The Vamps na sklepowych półkach znajdziemy od 14 kwietnia 2014 roku. Wytwórnia i sztab pracujący nad The Vamps liczą na to, że panowie powtórzą sukces One Direction i zawojują nie tylko europejski rynek muzyczny, ale również ten w Stanach. Trzymacie kciuki?

Najnowsze