The Roop nie wygrali Eurowizji, ale wygrywają internety. Ich #OnFireDanceChallenge podbija TikToka!

2020-03-24 13:05
The Roop
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Jak wszyscy doskonale widzą, tegoroczna Eurowizja nie odbędzie się po raz pierwszy w historii. Jednym z faworytów do zwycięstwa był zespół The Roop. Mimo faktu, że reprezentanci Litwy nie zaprezentują się w Rotterdamie, ani myślą o smuceniu się! Ich piosenka staje się bowiem hitem na TikToku, a jak wiadomo - ta aplikacja potrafi zdziałać cuda. Więcej na ESKA.pl.

The Roop - On Fire Dance Challenge podbija TikToka! Litewski zespół, w którym wokalistą jest Vaidotas Valiukevičius, miał wielkie szanse na to, by znaleźć się na bardzo wysokim, a możliwe, że nawet najwyższym miejscu w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, który miał się odbywać w Rotterdamie. W związku z pandemią koronawirusa i ciągle zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, Europejska Unia Nadawców zdecydowała się jednak na odwołanie wydarzenia. Nigdy wcześniej, w trwającej ponad sześćdziesiąt lat historii konkursu, nie został on odwołany. Wiadomo, że podczas przyszłorocznej Eurowizji, na scenie zaprezentuje się sporo tegorocznych reprezentantów, jednak z nowymi singlami.

Występ na Eurowizji to wielka szansa na zrobienie międzynarodowej kariery. Doskonale wiedzą o tym członkowie zespołu ABBA, Celine Dion czy też Mans Zelmerlow, którym zwycięstwo otworzyło wrota do wielkich sukcesów. Jak się okazuje, udział w konkursie nie jest jedyną drogą do tego, by wylansować międzynarodowy hit. Członkowie grupy The Roop postanowili wykorzystać cieszącą się wielką popularnością aplikację TikTok i stworzyć On Fire Dance Challenge, który z pewnością pomoże im w spopularyzowaniu swojego eurowizyjnego kawałka.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

The Roop - challenge On Fire

Już na etapie preselekcji, The Roop zaskoczyli spektakularnym występem. Tym, co najbardziej zwróciło uwagę widzów, były ruchy taneczne wokalisty - Vaidotasa Valiukevičiusa. Wideo z popisem jego tanecznych umiejętności odtworzono już ponad 5 milionów razy!

Wielu internautów zgodnie przewidziało, że piosenka w połączeniu z choreografią ma szansę na to, by stać się hitem TikToka. Do tej pory, w #OnFireDanceChallenge wzięły udział tysiące użytkowników apki, w tym sami jego twórcy. Coś czujemy, że The Roop wcale nie ucierpią na odwołaniu Eurowizji, jak można się było tego spodziewać!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze