The Roop nie wygrali Eurowizji, ale wygrywają internety. Ich #OnFireDanceChallenge podbija TikToka!

2020-03-24 13:05 MK
The Roop
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Jak wszyscy doskonale widzą, tegoroczna Eurowizja nie odbędzie się po raz pierwszy w historii. Jednym z faworytów do zwycięstwa był zespół The Roop. Mimo faktu, że reprezentanci Litwy nie zaprezentują się w Rotterdamie, ani myślą o smuceniu się! Ich piosenka staje się bowiem hitem na TikToku, a jak wiadomo - ta aplikacja potrafi zdziałać cuda. Więcej na ESKA.pl.

The Roop - On Fire Dance Challenge podbija TikToka! Litewski zespół, w którym wokalistą jest Vaidotas Valiukevičius, miał wielkie szanse na to, by znaleźć się na bardzo wysokim, a możliwe, że nawet najwyższym miejscu w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, który miał się odbywać w Rotterdamie. W związku z pandemią koronawirusa i ciągle zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, Europejska Unia Nadawców zdecydowała się jednak na odwołanie wydarzenia. Nigdy wcześniej, w trwającej ponad sześćdziesiąt lat historii konkursu, nie został on odwołany. Wiadomo, że podczas przyszłorocznej Eurowizji, na scenie zaprezentuje się sporo tegorocznych reprezentantów, jednak z nowymi singlami.

Występ na Eurowizji to wielka szansa na zrobienie międzynarodowej kariery. Doskonale wiedzą o tym członkowie zespołu ABBA, Celine Dion czy też Mans Zelmerlow, którym zwycięstwo otworzyło wrota do wielkich sukcesów. Jak się okazuje, udział w konkursie nie jest jedyną drogą do tego, by wylansować międzynarodowy hit. Członkowie grupy The Roop postanowili wykorzystać cieszącą się wielką popularnością aplikację TikTok i stworzyć On Fire Dance Challenge, który z pewnością pomoże im w spopularyzowaniu swojego eurowizyjnego kawałka.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Roop - challenge On Fire

Już na etapie preselekcji, The Roop zaskoczyli spektakularnym występem. Tym, co najbardziej zwróciło uwagę widzów, były ruchy taneczne wokalisty - Vaidotasa Valiukevičiusa. Wideo z popisem jego tanecznych umiejętności odtworzono już ponad 5 milionów razy!

Wielu internautów zgodnie przewidziało, że piosenka w połączeniu z choreografią ma szansę na to, by stać się hitem TikToka. Do tej pory, w #OnFireDanceChallenge wzięły udział tysiące użytkowników apki, w tym sami jego twórcy. Coś czujemy, że The Roop wcale nie ucierpią na odwołaniu Eurowizji, jak można się było tego spodziewać!

Najnowsze