The Quake. Trzęsienie ziemi - piosenki z filmu [SOUNDTRACK]

2018-12-12 13:55
The Quake. Trzęsienie ziemi
Autor: Facebook/The Quake Movie The Quake. Trzęsienie ziemi

Już 14 grudnia swoją premierę ma najnowszy film Johna Andreasa Andersena. Jakie piosenki usłyszymy w filmie?

The Quake. Trzęsienie ziemi to sequel wcześniejszego filmu Fala. Pierwszy film Johna Andreasa Andersena opowiadał o tsunami, które nawiedziło Oslo. Tym razem stolica Norwegii będzie musiała się zmierzyć z katastrofalnym trzęsieniem ziemi. Jakie piosenki usłyszymy w filmie?

Miłość jest wszystkim - piosenki z filmu. Kto śpiewa w nowej komedii romantycznej?

The Quake. Trzęsienie ziemi

The Quake to film katastroficzny, inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. W 1904 roku stolicę Norwegii - Oslo, nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 5,4 w skali Richtera. W filmie okazuje się, że ruchy tektoniczne rejestrowane w Skandynawii wskazują na to, że taka katastrofa może się powtórzyć, ale jej siła będzie milion razy większa niż w 1904 r. Tylko jeden człowiek dostrzeże to zagrożenie. Czy uda mu się ostrzec ludzi przed katastrofą i uratować swoich bliskich?

Trzęsienie ziemi - piosenki z filmu

Za muzykę w filmie odpowiada Johannes Ringen oraz Johan Söderqvist. Nie jest znana ścieżka dźwiękowa z filmu. Z pewnością poznamy ją zaraz po premierze 14.12.2018. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze