The One Who Leaves - Iza Lach. Zobacz teledysk w reżyserii Snoop Dogga! Klip zapowiada muzyczny film rapera [VIDEO]

2013-02-21 15:33

Snoop Dogg po raz kolejny połączył siły z Izą Lach. Raper wyreżyserował nowy teledysk polskiej wokalistki do piosenki The One Who Leaves. Klip zapowiada muzyczny film o Snoopie zatytułowany Birds Of A Feather, którego część scen została nakręcona w Łodzi. Zobacz efekty wspólnej pracy Snoopa i Izy tylko na Eska.pl!

W sieci pojawił się już teledysk do The One Who Leaves Izy Lach, za którego reżyserię odpowiada Snoop Dogg od 2013 roku znany także jako Snoop Lion. Najnowszy klip polskiej wokalistki to pierwsza odsłona muzycznego filmu rapera zatytułowanego Birds Of A Feather. Cześć scen do produkcji jak i całe wideo do kawałka Izy powstało w Łodzi.

>>> Snoop Dogg zmienia swoje życie! Zobacz zapowiedź filmu dokumentalnego na Eska.pl! [VIDEO]

W pracach nad teledyskiem Snoopowi i Izie pomagał także Dylan Brown. Całą trójkę w Łodzi można było spotkać latem 2012 roku.

Polska piosenkarka nawiązała stałą współpracę z raperem po tym jak wygrała konkurs na remix jednego z jego kawałków zatytułowanego Set It Off. Iza Lach może teraz pochwalić się kontraktem na pięć płyt z wytwórnią Snoopa.


Zobacz na Eska.pl The One Who Leaves - Iza!Nie czytałeś jeszcze? 

>>> OSCARY 2013 - nominacje. Sprawdź listę nominowanych! [VIDEO]

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze